Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 25.4.2024
sk
Marek
, Marko, Markus
cz
Marek

V noci si pomýlila telefón a namiesto svojho vzala priateľov. To, čo tam našla, je čistá nočná mora

Správy, ktoré si všimla, ju nepotešili.


Žena zverejnila na portáli Mumsnet príhodu, po ktorej sa z jej priateľa stal už len „bývalý“. Zobudila sa v noci a chcela sa pozrieť na telefón. Tým, že majú rovnakú značku aj model telefónu, si neuvedomila, že sa nepozerá na svoj telefón, ale na ten jeho. Správam, ktoré tam svietili, sa najprv čudovala.

Obsahovali text o tom, aký bol ten bozk úžasný. Žena najprv nechápavo pozerala, až pokiaľ si neuvedomila, že telefón, ktorý drží, nie je jej. „Takže môj priateľ, ktorý ma klame a podvádza, teraz chrápe vedľa mňa. Na jeho mobile vyskočila notifikácia, v ktorej dotyčná písala o tom, aká bola ich pusa úžasná,“ sťažuje sa žena. 

Nakoniec sa ukázalo, že muž spolu s dotyčnou ženou nielen zdieľal tento úžasný bozk, ale trávili spolu aj noci, zatiaľ čo priateľke tvrdil, že je v práci.

Shutterstock

Pripravila si preňho pomstu

Vyjadrila sa, že v tejto chvíli je zlomené srdce slabé slovo. Bola veľmi nahnevaná, a tak sa rozhodla pre malú pomstu. „Nastavila som mu pozadie na poslednú správu, ktorú poslala, takže to nemôže poprieť,“ priznala žena. V rozhorčení sa tiež pýtala komentujúcich o radu: „Som blázon, alebo ho mám zobudiť teraz a vykopnúť ho vonku?“

Na príspevok reagovalo množstvo ľudí, ktorí žene radili, čo má robiť. „Ten telefón by som hodila doňho, aby sa zobudil,“ vyjadrila sa jedna žena. „Určite by som nevydržala čakať do rána, jeho výraz tváre bude tiež námet na fotku,“ píše ďalšia z používateliek.

Koniec príbehu zatiaľ nevieme, no najviac pravdepodobný je scenár s tým, že jej priateľ sa stal bývalým.

Shutterstock

Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.