Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 21.3.2023
sk
Blahoslav
cz
Radek
, Radomil

V noci si pomýlila telefón a namiesto svojho vzala priateľov. To, čo tam našla, je čistá nočná mora

Správy, ktoré si všimla, ju nepotešili.


Žena zverejnila na portáli Mumsnet príhodu, po ktorej sa z jej priateľa stal už len „bývalý“. Zobudila sa v noci a chcela sa pozrieť na telefón. Tým, že majú rovnakú značku aj model telefónu, si neuvedomila, že sa nepozerá na svoj telefón, ale na ten jeho. Správam, ktoré tam svietili, sa najprv čudovala.

Obsahovali text o tom, aký bol ten bozk úžasný. Žena najprv nechápavo pozerala, až pokiaľ si neuvedomila, že telefón, ktorý drží, nie je jej. „Takže môj priateľ, ktorý ma klame a podvádza, teraz chrápe vedľa mňa. Na jeho mobile vyskočila notifikácia, v ktorej dotyčná písala o tom, aká bola ich pusa úžasná,“ sťažuje sa žena. 

Nakoniec sa ukázalo, že muž spolu s dotyčnou ženou nielen zdieľal tento úžasný bozk, ale trávili spolu aj noci, zatiaľ čo priateľke tvrdil, že je v práci.

Shutterstock

Pripravila si preňho pomstu

Vyjadrila sa, že v tejto chvíli je zlomené srdce slabé slovo. Bola veľmi nahnevaná, a tak sa rozhodla pre malú pomstu. „Nastavila som mu pozadie na poslednú správu, ktorú poslala, takže to nemôže poprieť,“ priznala žena. V rozhorčení sa tiež pýtala komentujúcich o radu: „Som blázon, alebo ho mám zobudiť teraz a vykopnúť ho vonku?“

Na príspevok reagovalo množstvo ľudí, ktorí žene radili, čo má robiť. „Ten telefón by som hodila doňho, aby sa zobudil,“ vyjadrila sa jedna žena. „Určite by som nevydržala čakať do rána, jeho výraz tváre bude tiež námet na fotku,“ píše ďalšia z používateliek.

Koniec príbehu zatiaľ nevieme, no najviac pravdepodobný je scenár s tým, že jej priateľ sa stal bývalým.

Shutterstock

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje