V novom krvavom horore #FOLLOWME sa skupina ľudí ocitne v bludisku plnom smrtiacich pascí

Snímka dorazí do našich kín už čoskoro. Okrem nej si však budeš môcť vychutnať aj špeciálnu atrakciu.

Zdroj: Continental Film

Horory máme radi a zastávame názor, že dobrých strašidelných filmov rozhodne nikdy nie je dosť. V týchto dňoch sa do našich kín dostáva nová žánrovka #FOLLOWME od Willa Wernicka (napísal si aj scenár). Ako hovorí už samotný názov, v tomto prípade budú hrať prvé husle moderné technológie a internet.

V centre príbehu je mladík Cole (Keegan Allen), ktorý je hviezdou sociálnych sietí a neustále vyhľadáva extrémnejšie a extrémnejšie výzvy. Veď napokon, čo by neurobil pre to, aby sa zástup jeho followerov zvyšoval, všakže? Coleovi a jeho priateľom sa podarí dostať sa až do Moskvy s cieľom natočiť ďalší napínavý vlog.

Tentokrát však pôjde naozaj o život. Ocitnú sa totiž uväznení v akomsi bizarnom komplexe, plnom pascí a mučiacich nástrojov. Ich nepriatelia sa vystrašených priateľov vydávajú loviť pred zrakmi nadšeného internetového publika. Hlavní hrdinovia tak musia dať hlavy dohromady a zistiť, ako z tohto pekla vyviaznuť živí.

Will Wernick v roku 2017 už natočil horor Escape Room, takže so žánrom nejaké tie skúsenosti má. Zdá sa tiež, že v prípade #FOLLOWME bude nadväzovať práve na svoj debut, ako aj na populárnu hororovú sériu Saw. Opäť tu máme niekoľko ničnetušiacich hrdinov, ktorí sa ocitnú v bludisku plnom pascí a psychopatických vrahov. Túto formulku sme v hororoch videli už mnohokrát, ale to nemusí byť nutne mínus.

Continental Film

Hlavné je, aby film fungoval a vyvolal v nás pocity napätia a zimomriavok. Trailer naznačuje, že Wernick je technicky zdatný režisér a nejaké náznaky nepríjemných scén tam tiež možno badať. Celkovo sa teda zdá, že by sme v kinách mali dostať slušnú žánrovú jednohubku.

V hlavných úlohách uvidíme (okrem zmieneného Keegana Allena) aj Ronena Rubinsteina, Kimberly Quinn, Holland Roden, Denzela Whitakera, Pashu D. Lychnikoffa, Dominica Pacea či Emiliu Ares.

Pred filmom si budeš môcť užiť aj atrakciu Escape Room!

Ešte predtým, než si užiješ samotný film, si však pre teba CINEMAX, Continental Film a ZAZITO.OOO pripravili aj jedno prekvapenie. Ide o tematickú atrakciu s názvom Escape Room, ktorú si budeš môcť užiť v CINEMAXE v Bory Mall v Bratislave počas prvého premietacieho víkendu (8. – 9. augusta 2020).

Je to úplne jednoduché, ak prídeš 8. – 9.8.2020 do kina CINEMAX Bory na film #FOLLOWME, budeš mať jedinečnú príležitosť vyskúšať si medzi prvými escape hru pre jedného, stačí ak sa personálu preukážeš zakúpeným lístkom na tento film. Tvoj únik bude pod dohľadom skúseného personálu, takže v prípade potreby ti s únikom pomôžu.

Continental Film

Nakoľko časový limit na únik jedného hráča je do 13 minút, odporúča sa záujemcom, aby sa dostavili na film s dostatočným časovým predstihom, aby si stihli kúpiť občerstvenie, vyskúšať escape hru a užiť si film.

Treba dodať, že táto escape hra sa ale neodporúča psychicky labilným osobám, osobám s neprekonateľnými fóbiami – predovšetkým s klaustrofóbiou, osobám s psychiatrickými diagnózami, epileptikom alebo enormne citlivým osobám náchylným na silné panické stavy.

Slovenská premiéra filmu sa uskutoční 6. augusta 2020.

Continental Film

Tento obsah vznikol v spolupráci s CINEMAX Bratislava, s. r. o.

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Po záhadnom zmiznutí Tary Calico sa objavila séria mrazivých fotiek. Mladá žena sa dodnes nenašla

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME