Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav

V prípade Rachelky a Tomyho Kottyho rozhodol súd. Kauza sa ťahala vyše roka, takto dopadla

Vyjadrenie zverejnili obe strany.


Prípad, ktorý sa ťahal vyše roka, keď slovenská influencerka Ráchel, známa aj zo šou Survivor či Love Island, podala trestné oznámenie na svojho bývalého priateľa Tomyho Kottyho, známeho moderátora a speváka, sa dostal k záveru.

Spevák mal údajne influencerku Ráchel fyzicky napadnúť a spôsobiť jej viditeľné zranenia. Ráchel sa teraz s rozsudkom pochválila na sociálnej sieti a ľuďom poslala odkaz. Kotty sa však obhájil.

„Spravodlivosť na Slovensku stále je, aj keď sa to strašne dlho naťahovalo. Čakala som až rok, než mi prišlo toto vyjadrenie,“ povedala influencerka pre portál Refresher. Jej expriateľa Tomyho Kottyho uznal súd za vinného z prečinu ublíženia na zdraví.

„Nebojte sa podať trestné oznámenie, lebo spravodlivosť bude vždy na vašej strane,“ odkazuje mladá Ráchel Karnižová ženám, ktoré zažili domáce násilie na vlastnej koži. Súd údajne vo veci rozhodol a umelec je odsúdený na rok väzenia, avšak výkon trestu podmienečne odložil na skúšobnú lehotu dvoch rokov.

Tom Holland

Odporúčame prečítať:

Odjakživa ho bavili tanec, gymnastika a herectvo. Dnes je z Toma Hollanda najslávnejší superhrdina na svete

Vyjadrenie Kottyho

Tomy Kotty na svojom Instagrame uverejnil príbehy so svojím vyjadrením. „Za žiadne domáce násilie odsúdený nie som ani z neho nie som uznaný vinným, pretože sa žiadne nestalo a nemôže ma súd odsúdiť za niečo, keď ešte žiadny súd neprebehol,“ začal na svojom Instagrame.

V ďalších videách dodal, že k tejto veci oslovil aj obhajcu Martina Bereca, ktorý sa k situácii vyjadril nasledovne: „Nášmu klientovi plynie lehota na podanie odporu voči trestnému rozkazu, tento tak nie je právoplatný. O vine nášho klienta preto nebolo k dnešnému dňu rozhodnuté.“


Tagy:

Nikola Kulová
Aktuálne dianie mám pod palcom, novinky tu nájdeš každý deň. Okrem toho sa venujem PR článkom a rozhovorom s inšpiratívnymi ľuďmi.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.