V psom salóne spravili chybu. Keď majiteľka prišla po svojho psa, nespoznala ho

Psíka mali len podstrihnúť, no dopadlo to trochu inak.

Zdroj: Profimedia.sk

Plemeno psa samojed sa vyznačuje poriadne huňatou a hustou srsťou. Carley, majiteľka jedného z takýchto psíkov, sa rozhodla, že dá svojmu psíkovi podstrihnúť srsť. Netušila však, čo ju bude čakať, keď si psíka príde do salónu vyzdvihnúť. O vtipnom rozuzlení príbehu napísal web metro.

Chcela dať svojmu psíkovi len podstrihnúť srsť

Carley Coca sa vydala do lokálneho psieho salónu, kde pracovníka požiadala o to, aby jej psovi Nanukovi pristrihli srsť. Požiadala konkrétneho pracovníka, aby ostrihali psíkovi iba vrchnú srsť. Keď však poň prišla do salónu, čakalo ju nepríjemné prekvapenie.

Akonáhle ho uvidela, myslela si, že jej priviedli nesprávneho psíka, čo aj zdôraznila výkrikom: „Toto nie je môj pes!“ Nanuk totiž nebol len podstrihnutý, ale ostrihaný doslova na kožu. Z huňatého psíka plemena semojed vznikol pes, ktorý vyzeral ako bulteriér.

Psíka musela natierať opaľovacím krémom

Keď Carley pochopila, že je to skutočne jej pes, nezmohla sa na inú reakciu ako na smiech. Nanuk totiž vyzeral ako úplne iný pes a rozhodne sa nepodobal tomu, ktorého tam pred pár hodinami priviedla. Nakoniec sa ukázalo, že pracovník salónu urobil chybu, lebo si veľmi dobre pamätala, ako mu hovorila, že chce, aby Nanukovi podstrihol dlhé chlpy na labkách a ušiach.

Keď však videla, aký je ten pán spokojný so svojou prácou, tak sa zľutovala a nijak ho nekonfrontovala. Carley sa jednoducho celý čas len smiala. Nanuk bol našťastie so svojím novým zostrihom spokojný, avšak jeho majiteľka ho musela kvôli veľmi krátkej srsti ešte nejaký čas natierať opaľovacím krémom.

Pracovník salónu, ktorý nepozná plemená psov?

Plemeno samojed patrí k najstarším sibírskym psom. O ich hustú srsť sa treba patrične starať. Nemala by sa im však takto razantne ostrihať, lebo by im mohla byť zima a je to pre ne tiež neprirodzené. Chvalabohu, Nanukovi nebolo zima a jeho majiteľka to zobrala s humorom. Určite ho však už nezoberie k tomu istému strihačovi.

Zdroj: metro

Reagujte!
Grr Grr
21
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
4
Fňuk
Jeej Jeej
5
Jeej
Uups Uups
20
Uups
Haha Haha
37
Haha
Woow Woow
7
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Joker, Avengers či Chernobyl. Vybrali sme najlepšie filmy a seriály roku 2019

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME