Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Pondelok 11.12.2023
sk
Hilda
cz
Dana

Plemeno psa samojed sa vyznačuje poriadne huňatou a hustou srsťou. Carley, majiteľka jedného z takýchto psíkov, sa rozhodla, že dá svojmu psíkovi podstrihnúť srsť. Netušila však, čo ju bude čakať, keď si psíka príde do salónu vyzdvihnúť. O vtipnom rozuzlení príbehu napísal web metro.

Chcela dať svojmu psíkovi len podstrihnúť srsť

Carley Coca sa vydala do lokálneho psieho salónu, kde pracovníka požiadala o to, aby jej psovi Nanukovi pristrihli srsť. Požiadala konkrétneho pracovníka, aby ostrihali psíkovi iba vrchnú srsť. Keď však poň prišla do salónu, čakalo ju nepríjemné prekvapenie.

Akonáhle ho uvidela, myslela si, že jej priviedli nesprávneho psíka, čo aj zdôraznila výkrikom: „Toto nie je môj pes!“ Nanuk totiž nebol len podstrihnutý, ale ostrihaný doslova na kožu. Z huňatého psíka plemena semojed vznikol pes, ktorý vyzeral ako bulteriér.

Psíka musela natierať opaľovacím krémom

Keď Carley pochopila, že je to skutočne jej pes, nezmohla sa na inú reakciu ako na smiech. Nanuk totiž vyzeral ako úplne iný pes a rozhodne sa nepodobal tomu, ktorého tam pred pár hodinami priviedla. Nakoniec sa ukázalo, že pracovník salónu urobil chybu, lebo si veľmi dobre pamätala, ako mu hovorila, že chce, aby Nanukovi podstrihol dlhé chlpy na labkách a ušiach.

Keď však videla, aký je ten pán spokojný so svojou prácou, tak sa zľutovala a nijak ho nekonfrontovala. Carley sa jednoducho celý čas len smiala. Nanuk bol našťastie so svojím novým zostrihom spokojný, avšak jeho majiteľka ho musela kvôli veľmi krátkej srsti ešte nejaký čas natierať opaľovacím krémom.

Pracovník salónu, ktorý nepozná plemená psov?

Plemeno samojed patrí k najstarším sibírskym psom. O ich hustú srsť sa treba patrične starať. Nemala by sa im však takto razantne ostrihať, lebo by im mohla byť zima a je to pre ne tiež neprirodzené. Chvalabohu, Nanukovi nebolo zima a jeho majiteľka to zobrala s humorom. Určite ho však už nezoberie k tomu istému strihačovi.

Zdroj: metro


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.