Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 6.6.2023
sk
Norbert
cz
Norbert

V Rýchlo a zbesilo 10 si zahrala aj dcéra tragicky zosnulého Paula Walkera

Meadow Walker si uctila pamiatku svojho otca.


Desiaty diel akčnej série Rýchlo a zbesilo dofrčí do našich kín už tento týždeň. Pokiaľ si fanúšikom ságy, tak iste vieš, že sa k nej viaže aj jedna veľká tragédia. Jeden z jej hlavných predstaviteľov Paul Walker, ktorý si zahral postavu Briana O’Connera, v roku 2013 zahynul pri autonehode. Mal len 40 rokov.

Ako pripomína portál Unilad, zanechal po sebe dcérku Meadow. Tá mala v čase tragickej nehody 15 rokov a dekádu po smrti svojho otca mu vzdala hold práve v najnovšom filme Rýchlo a zbesilo. Má v ňom totiž malé cameo.

„Prvý diel Rýchlo a zbesilo mal premiéru, keď som mala jeden rok,“ napísala Meadow na Instagrame. „Vyrastala som pri sledovaní svojho otca, Vina, Jordany, Michelle, Chrisa a ďalších. Vďaka môjmu otcovi som sa narodila do tejto rodiny. Nemôžem uveriť, že sa tam teraz dostanem aj ja a s tými, ktorí ma videli vyrastať. Som šťastná, že si môžem uctiť odkaz môjho otca a zdieľať ho s ním navždy.“

Poďakovala sa aj režisérovi Louisovi Leterrierovi za to, že jej túto možnosť dal. Na sociálnu sieť pripojila aj obrázok zo scény, v ktorej sa vo filme objavila. Rýchlo a zbesilo 10 vstúpi do našich kín už 18. mája.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje