Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 30.5.2023
sk
Ferdinand
cz
Ferdinand

V slovenských častiach Geissenovcov uvidíme nálož škandálov. Skutočne pomôžu nášmu cestovnému ruchu?

Už tento týždeň sa bude legendárna hláška RÓÓÓBERT ozývať z rôznych kútov Slovenska.


Geissenovci na Slovensko zavítali pred rokom v máji na pozvanie Richarda Sulíka. Ten ich pozval do našich končín na výstave EXPO 2022 v Dubaji, na ktorej ich stretol v slovenskom pavilóne. Rodinka Geissenovcov jeho pozvanie s radosťou prijala a vydala sa k nám s plánom natočiť jednu časť svojej šou Geissenovci – Ťažký život milionárov.

Milionársky manželský pár, ktorý vlastní niekoľko luxusných domov, áut a jachty, sa o svoje bohatstvo rozhodol podeliť so svetom aspoň prostredníctvom televíznej obrazovky. Mnohí by ani nepovedali, že život milionárskej rodiny môže zaujímať toľkých divákov. Naše obrazovky už Geissenovci sprevádzajú 12 rokov a natočených bolo viac ako tristo častí.

Ani samotní Geissenovci nečakali, že budú mať na Slovensku takú popularitu. TV JOJ zverejnila upútavku, kde Carmen povedala: „Aj tak nás tam nebude nikto poznať.“ Realita však bola iná. Poznal ich tu takmer každý a rodinka nemala ani chvíľku čas na to, aby si vydýchla od po fotke túžiacich fanúšikov.

Za návštevu Slovenska si nepýtali žiaden honorár, no ich príchod, samozrejme, niečo stál. „Návšteva rodiny Geissenovcov je pre Slovensko takmer zadarmo. Zaplatíme len tri noci technickému tímu, to sú stovky, možno náklady do dvetisíc eur,“ sľuboval Sulík. Nakoniec sa cena za návštevu milionárskej rodinky vyšplhala až na úroveň stotisíc eur, čo je podľa neho primeraná hodnota za propagáciu Slovenska.

Sulík ich návštevu veľmi podporoval a tvrdil, že to pomôže slovenskému cestovnému ruchu. To, či to slovenskému ruchu pomohlo, môžeme zistiť zo sledovanosti slovenských častí odvysielaných v Nemecku. Tie mali mať záber až 5 miliónov divákov.

Nálož škandálov

Na Slovensku Geissenovcov čakala návšteva Bratislavského hradu, niekoľkých zámkov a prírodných pamiatok. Mali možnosť ochutnať množstvo špecialít tunajšej kuchyne a tiež rôzne turistické atrakcie, ako napríklad jedinečnú výstavu motoriek, historické miesta a krásne Tatry.

Mohlo by ťa zaujímať:

Ako zbohatla známa milionárska rodinka Geissenovcov? Toto o nich určite nevieš, Slováci by im mohli závidieť

Výlet milionárov sa ale, samozrejme, nezaobišiel bez množstva škandálov, ako sme mohli vidieť v už odvysielaných nemeckých epizódach. Hneď v prvej časti sa dcéry Shania a Davina rozhodli ukradnúť kúsok zlatej výzdoby z Bratislavského hradu. Geissenovci však sľúbili, že za tento čin zaplatia odškodné v plnej výške.

Neskôr sa internetom prehnali videá z návštevy parlamentu, kde v rokovacej sále sedela mama Carmen v poslaneckej lavici. Pobúrení ostali nielen terajší poslanci, ale aj bývalí šéfovia parlamentu.

Po zverejnení prvých ukážok zo slovenských častí od TV JOJ sa spustila vlna kritiky na to, že rodinka ani nevedela, kde sa nachádza Bratislava. „Bratislava je niekde na východe,“ vyjadril sa Robert.

Veľa materiálu

Pôvodne prišla rodinka Geissenovcov na Slovensko natočiť iba jednu časť ich šou. Množstvo materiálu však bolo väčšie, diskusia o počte častí sa rozšírila a nakoniec ich na TV JOJ uvidíme až päť. Sprevádzať ich bude typický dabing Jozefa Vajdu a Heleny Geregovej.

Špeciál Geissenovci na Slovensku môžeš sledovať už 3. mája (streda) o 20:35 a to rovno v dvoch častiach za sebou.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Nikola Kulová
Mám prehľad v dianí, tak si tu tak tvorím. Píšem o všetkom, o čom niečo viem a čo neviem, to sa naučím.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje