Utorok 17.5.2022
sk
Gizela
cz
Aneta
, Anetta

V súvislosti s nedeľným futbalom polícia nezaznamenala hromadné narušenie verejného poriadku

Policajti v nedeľu 8. mája v súvislosti s futbalovým zápasom medzi Slovanom Bratislava a Spartakom Trnava nepredviedli žiadne osoby.


V súvislosti s futbalovým zápasom medzi mužstvami ŠK Slovan Bratislava a FC Spartak Trnava v nedeľu 8. mája nezaznamenali bratislavskí policajti hromadné narušenie verejného poriadku ani spáchanie žiadneho trestného činu.

Informoval o tom v tlačovej správe bratislavský policajný hovorca Michal Szeiff. Ako ďalej uviedol, policajtom sa podarilo ešte pred samotným konaním športového podujatia eliminovať príchod rizikových fanúšikov zo zahraničia do Bratislavy.

VYHODNOTENIE BEZPEČNOSTNÉHO OPATRENIAZ POHĽADU BRATISLAVSKEJ POLÍCIE✅V súvislosti s konaním sa dnešného futbalového…

Posted by Polícia SR – Bratislavský kraj on Sunday, May 8, 2022

„V priebehu bezpečnostného opatrenia policajti Krajského riaditeľstva Policajného zboru v Bratislave na mieste vyriešili dva prípady, keď účastníci podujatia porušili zákon o organizovaní športových podujatí. V obidvoch prípadoch išlo o použitie pyrotechnických predmetov,“ povedal Szeiff. V prvom prípade podľa neho policajti uložili blokovú pokutu na mieste vo výške 20 eur, v druhom prípade pokutu vo výške 100 eur. „Na policajné oddelenia v bratislavskom kraji neboli predvedené žiadne osoby,“ doplnil hovorca.

Na zabezpečenie verejného poriadku podľa Szeiffa dohliadali príslušníci poriadkovej, dopravnej a kriminálnej polície, ako aj odboru kynológie a hipológie Prezídia Policajného zboru. „Spolupráca bola zabezpečená aj hliadkami Mestskej polície Bratislava,“ dodal Szeiff.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť