V tehotenskom bruchu hudobnou hviezdou. Svet bude mať prvý album od nenarodeného dieťaťa

Nikto predsa nepovedal, že hudbu nemôže zložiť aj plod.

Zdroj: Rodnae productions, Pexels.com

Niekto sa narodí muzikantom a rok po roku si osvojuje hudobné základy, rozvíja svoj talent. Cesta k debutovému albumu je dlhá a kľukatá. To však nie je prípad malej Lucy, ktorá sa ešte ani nemusela narodiť, aby z nej bola hudobníčka. Informáciu priniesol portál Mixmag.

Originalita alebo výstrednosť?

Nahrávacím štúdiom sa nesie prapodivný zvuk. Pokojne by mohol byť súčasťou zvukových efektov niektorého z hororov alebo indie filmov. Napriek tomu sú na tento zvuk autori Ivan Diaz Mathé a Elizabeth Hartová nesmierne pyšní. Ide o hudbu vytvorenú ich vtedy ešte nenarodenou dcérou Lucou v čase, keď bola v bruchu.

Nie je to tak, že by dcéra dvoch muzikantov (mama je členkou kapely, otec zase hudobný producent) začala sama od seba hrať alebo mala v bruchu miniatúrnu gitaru. Album pomenovaný veľmi jednoznačne Sounds of the Unborn obsahuje zvuky zaznamenané v bruchu Hartovej a premenené do inštrumentálnych hudobných skladieb.

Debut, aký tu ešte nebol

Hartová nahrávala svoju dcéru prostredníctvom bio sonickej technológie MIDI, ktorú si pripojila k bruchu. Technológia následne zaznamenávala zvuky, ktoré sú výsledkom pohybov v bruchu. Transformovať zvuky do hudby už bola práca jej rodičov.

Napriek tomu je tento hudobný počin charakterizovaný ako dielo samotnej Lucy Yupanqui, ktorá svoje dielo v nahrávacom štúdiu rozpoznala. Otvorila oči a pozerala na rodičov s dávkou poznania. Aspoň tak to pre portál tvrdia jej rodičia.

Jedná sa skutočne o prvý album takéhoto rázu. Dostupný k predaju by mal byť 2. apríla. Ak by ste náhodou uvažovali o kúpe, tak sa dá objednať na oficiálnej stránke hudobného vydavateľstva Sacred Bones Records, ktoré sa pod nahrávku podpísalo.

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
2
Haha
Woow Woow
9
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Veterinári prezradili 16 vecí, ktoré by mal vedieť každý majiteľ domáceho miláčika


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME