Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 31.5.2023
sk
Petronela
, Petrana, Nela
cz
Kamila

V tretej sérii Zaklínača sa potvrdí, že Marigold je bisexuál

Náznaky už boli, teraz to bude ukázané priamo.


Tretia séria populárneho fantasy seriálu The Witcher (Zaklínač) dorazí už toto leto. Opäť sa na scéne objaví zaklínač Geralt (Henry Cavill), jeho zverenkyňa Ciri (Freya Allan) či bard Marigold (Joey Batey). A práve o ňom teraz tvorcovia potvrdili niečo, čo viacero divákov už tušilo.

A síce, že je bisexuál. Informuje o tom portál Redanian Intelligence. Nie je to úplné prekvapenie, keďže sme v seriáli mohli vidieť viacero rôznych náznakov.

MovieStillsDB / Netflix

V tretej sérii sa dočkáme aj scény, v ktorej bude nový hrdina Radovid, mladší brat kráľa Vizimira II. (Ed Birch), flirtovať práve s Marigoldom. To síce barda uvedie do rozpakov, ale nie natoľko, aby sa ostýchal Radovida pobozkať.

The Witcher, Zaklínač, nová séria, tretia séria, trailer, Netflix, Henry Cavill

Mohlo by ťa zaujímať:

Prvý trailer novej série Zaklínača láka atmosférickou fantasy

Showrunnerka Lauren Hissrich uviedla, že sa Marigold „zamiluje do postavy, ktorú fanúšikovia poznajú a ktorá sa objavuje aj v knihách. A to, čo sa medzi nimi v tejto sérii stane, bude mať veľké následky“. Radovid však tou láskou zrejme nebude, keďže je výmyslom scenáristov a v knihách sa neobjavuje.

MovieStillsDB / Netflix

Herec Joey Batey, ktorý si Marigolda zahral, dodal, že v tretej sérii uvidíme trochu názornejší pohľad na bardov milostný život. „Dali sme si pozor, aby tieto jeho romániky boli vyrozprávané pravdivo a citlivo, bez uchyľovania sa k stereotypom,“ prezradil. Prvých päť epizód tretej série dorazí 29. júna, zvyšné tri potom 27. júla.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje