V uliciach Londýna sa objavili obrovské prsníky a nejde o neskorý aprílový žart

Prečo sa na budovách objavili tieto gigantické prsníky?

Každého by zarazilo, ak by po ceste z domu uvidel na streche budovy obrovský prsník. Nie sme až takí zvyknutí, že len tak vidíme na verejnosti nejaké obnažené prsia. Práve preto sa ich zopár objavilo aj v Londýne.

Pravdepodobne by si si aj ty pomyslel, že buď ide o nejaký nový street art alebo o kampaň. Dá sa povedať, že aj tieto prsníky, ktoré sa objavili na rôznych budovách v Londýne, sú tak trochu všetko z oboch kategórií.

Päť gigantických prsníkov v rozmeroch od troch do šiestich metrov sa zjavilo na budovách v uliciach Londýna len nedávno.

View this post on Instagram

Bom dia Ontem foi dia das mães aqui na Inglaterra 🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿 e vejam que surpresa maravilhosa em Londres… Apoio ao aleitamento materno! Entenda melhor no texto abaixo . Repost : @out_in_london . Happy Mothers Day Happy #Freethefeed – Uma celebração do direito de cada mulher de decidir como e onde alimentam seus filhos sem se sentirem culpados ou envergonhados . . #columbiaroad #maternidadereal #leitematerno #nutricaoinfantil #aleitamentomaterno #amamentação #alimentacaoinfantil #familiasaudavel #bebefeliz #columbiaroadflowermarket. #sisolondon #visitlondon #thisislondon #londonsbest #thelondonlifeinc #living_europe #uk_shooters #londontown #londoners #breast #bob

A post shared by Kelly Pimentel (@monpetitgourmand) on

To, že sa tam objavili, má na starosti spoločnosť Elvie. Jej cieľom je zvýšiť povedomie o dojčení a chcú, aby sa matky necítili zahanbené, ak na verejnosti kŕmia svoje deti materským mliekom. Prsníky sú rozmiestnené po meste v rôznych veľkostiach a farbách. S tagom #freethefeed chcú ľudí inšpirovať k tomu, aby aj oni kojace ženy podporili a už ich nezahanbovali.

Ako píšu na svojom webe, chcú, aby sa ženy cítili dobre a vôbec sa nehanbili za kojenie alebo odčerpávanie materského mlieka na verejnosti. „Každý prsník je odlišný tónom pleti, veľkosťou a nechýbajú ani strie či chĺpky, ktoré majú poukázať na rozmanitosť ženských tiel,‘‘ píšu na svojom webe. 

View this post on Instagram

A couple of weeks ago my job was to document the painting of this purple mural. This week I’m documenting the edition of a giant inflatable boob to the already awesome artwork. . ‘The boobs are out in force for a good cause: it’s an awareness campaign run by female-focused tech company @elvie, who aim to smash taboos through technology. . They’re getting a helping hand from the massive mammaries, the aim of which is to further destigmatise breast feeding in public – a campaign cleverly dubbed #FreeTheFeed. As Elvie put it, the campaign “is an invitation to everyone to stand with all those women that have felt shamed or confined when breastfeeding or pumping”. Amen! – @secret.london

A post shared by Emma Shoesmith (@emmashoesmith) on

View this post on Instagram

На будинках🏢 у Лондоні встановили жіночі груди, щоб підтримати годування груддю🤱🏻 в публічних місцях . На дахах будинків у Лондоні з’явилися гігантські жіночі груди🌰🌰. Це частина акції  #FreeTheFeed виробника молоковідсмоктувачів Elvie на підтримку мам, які годують дітей груддю🤱🏻 в публічних місцях. Про це йдеться на Facebook-сторінці📃 компанії. . ❗️Мета акції − боротися зі стигматизацією навколо грудного вигодовування та відсмоктування молока в публічних місцях. . «#FreetheFeed закликає кожного підтримати жінок, які відчувають сором😳 і обмеження, годуючи груддю та використовуючи відсмоктувачі в публічних місцях. Ми хочемо заохотити мам почуватися у комфорті та безпеці годувати дитину там, де вони обирають», − пише Elvie. . Компанія також закликала мам ділитися своїми фото🎞 грудного вигодовування.

A post shared by Центр грудного вигодовування (@krynytsya_if) on

Prsia sú umiestnené v uliciach od 31. marca a mnoho ľudí sa mohlo nazdávať, že ide o prvoaprílový žartík, no opak je pravdou. Pod #freethefeed momentálne na Instagrame nájdeš už viac ako 1000 príspevkov. Zdá sa, že sa kampaň spoločnosti naozaj vydarila.

Na sociálnych sieťach ľudia zverejňujú nielen fotky gigantických pŕs na budovách, ale aj samotné matky zdieľajú fotografie ako dojčia na verejnosti.

Zdroj: mylondon, elvie
Titulná fotka: Elvie

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
0
Haha
Woow Woow
5
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Menej známe, ale poriadne mrazivé horory, ktoré prekonávajú svojich slávnejších konkurentov


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME