Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 28.9.2023
sk
Václav
cz
Den české státnosti | Václav
, Václava

V uliciach New Yorku sa objavili tisícky plagátov, na ktorých sú súložiace kozy. Majú vycenzúrované pohlavné orgány a “tváre“. Plagáty šíria posolstvo: „takto vyrábame udržateľný kašmír“.

Plagáty totiž patria firme Naadam, ktorá je online predajcom kašmíru. Spoločnosť podporuje program na chov kôz v Mongolsku, vďaka ktorému získavajú vzácny kašmír. Program spolupracuje s miestnymi farmármi a veterinármi dúfajúc, že prinesie 500 až 1 000 nových mláďat kôz. Rozhodne nemožno povedať, že táto reklama je príliš jednoduchá, lebo využíva sex. Skrátka pravdivo rozpráva príbeh značky. Plagáty okrem toho propagujú prvú fyzickú predajňu spoločnosti Naadam, takže šíria hneď dve reklamné posolstvá.

Naadam
Naadam

Autenticita je vítaná

Aj keď možno niekoho takáto reklama pobúri, marketéri jej určite dávajú palec nahor. Momentálne v oblasti marketingu a reklamy fičí úprimnosť a autenticita. Čím viac značka odhalí z jej príbehu a je naozaj pravdivý, tým má väčšiu šancu získať si nových zákazníkov a tých starých udržať. Každého predsa zaujíma, ako sa vyrába jeho obľúbený produkt, či už je to tričko, jedlo alebo mobil.

Zdroj: adweek.com
Titulná fotka: unsplash.com


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.