Valentínsky špeciál pre nezadaných: Pomenuj švába po svojom ex partnerovi!

Nenechaj si ujsť túto jedinečnú príležitosť

Valentín. Ďalšia komerčná sranda, počas ktorej stúpne predaj čokolád a plyšových medvedíkov o sedemsto percent. Zaláskované páriky si príležitosť zasypať Instagram romantickými fotografiami určite nenechajú ujsť… ale čo tí ostatní?

Čo tí, ktorí sú práve čerstvo po rozchode? A tí, ktorí ani nie sú čerstvo po rozchode, lebo na to, aby si sa s niekým rozišiel, ho najprv musíš mať? Čo majú robiť takíto jedinci, ktorých – hovorme otvorene – je prevažná väčšina?!

Môžu sedieť pred telkou, tlačiť jeden kýbeľ zmrzliny za druhým a pozerať niečo natočené podľa románu od Pilcherovej (nech jej je zem ľahká). Alebo sa ožrať, lebo aj to je alternatíva. Alebo ísť proste do práce a fungovať ako počas ktoréhokoľvek iného štvrtku.

EMEFKA / facebook.com

Všetky hore menované spôsoby ako stráviť Deň svätého Valentína vyzerajú síce lákavo, ale neprinesú ti ten slastný pocit satisfakcie, ako keby si napríklad… čo ja viem… pomenoval švába po svojej ex?

Lebo, povedzme si úprimne, to je to jediné, po čom väčšina z nás túži. Dať meno jednému obrovskému ohyzdnému chrobákovi po niekom, kto nám zlomil srdce, plytval našim časom a ešte sa aj snažil tváriť, že to vlastne celé ani nebolo také vážne.

Hamsley Conservation Centre to chápe. Práve preto ponúka v tomto láskyplnom období špeciálnu službu, ktorá vám je z predošlých riadkov asi viac než zrejmá. Človek môže pomenovať švába po svojom bývalom partnerovi. Ako bonus je táto možnosť veľmi finančne nenáročná, takže zúfať nemusia ani tí, ktorých ex okrem lásky ošklbali aj o peniaze.

https://www.topsimages.com/images/mexican-roach-8b.html

Dva doláre, v prepočte zhruba euro aj sedemdesiat centov. To je suma, ktorá tebe zabezpečí hrejivé teplo pri srdiečku a jednému švábovi nepekné meno. Meno síce nebude napísané na certifikáte, ktorý od spoločnosti obdržíš (lebo údajne nechcú prilievať olej do ohňa), ale zato sa bude vynímať na jeho domčeku.

https://www.hemsleyconservationcentre.com/valentinescockroach

Tak, na čo ešte čakáš? Choď, uľav svojmu ublíženému egu a zabezpeč si originálneho Valentína, na ktorého určite tak skoro nezabudneš. 🙂

Zdroj: hemsleyconservationcentre.com
Titulná fotka: topsimages.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
1
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Nádherné a dojemné romantické filmy, ktoré si užijete, aj keď tomuto žánru neholdujete

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME