Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 7.12.2022
sk
Ambróz
cz
Ambrož
, Benjamin

Veselé leto sa skončilo a svet marketingu sa pohol do ďalšieho ročného obdobia – tým je hororová jeseň. V súvislosti so sviatkom Halloweenu sa jeseň zmenila na strašidelnú sezónu, počas ktorej ponúkajú značky fanúšikom produkty s hororovou tematikou.

Na svoje si prídu fanúšikovia hororov

Spoločnosť Vans sa tomuto trendu nevyhla a pripravila atraktívnu spoluprácu, ktorá nadchne všetkých hororových nadšencov, informoval portál Bloody Disgusting. Obľúbený výrobca športovej obuvi spojil sily so známymi značkami zo sveta hororových filmov a v krátkom klipe predstavil na sociálnych sieťach tenisky s motívmi klasických hororov.

V krátkom promo klipe môžeme vidieť štvoricu unikátnych dizajnov

Hneď dva z nich vychádzajú z filmových adaptácií legendárneho Stephena Kinga. Prvým je nízky, čierno-biely model so šachovnicovým vzorom a červenými balónikmi. Samozrejme ide o motív z filmu It (To). Ďalšími kingovskými teniskami sú tie čierno-bielo-žltej farby, inšpirované klasikou The Shining (Osvietenie). Podrážke dominujú nápisy REDRUM, ktoré fanúšikom filmu netreba predstavovať.

Vans

Dva zostávajúce modely ulahodia milovníkom krvavého slasher žánru. Sú venované dvom ikonickým zabijakom strieborného plátna, ktorými sú Freddy Krueger a Jason Voorhees. Hi-top freddyovky s červenými a čiernymi pásikmi kopírujú vzor zabijakovho charakteristického svetra (samozrejme sú ofrckané troškou krvi).

Vansy inšpirované Jasonom Voorheesom a Piatkom trinásteho sú slip-ony. Na jednej z topánok je logo filmu, na druhej vidíme portrét hlavnej hviezdy s neodmysliteľnou starou hokejovou maskou.

Vans

Odhalenie celej kolekcie prekonalo všetky očakávania

V ponuke nenájdeme len tieto štyri modely obuvi, ale aj mnoho ďalších zaujímavých kúskov a doplnkov, akými sú napríklad tašky, ponožky či mikiny. Medzi zastúpenými filmami sú napríklad Beetlejuice, Gremlins alebo The Exorcist.

Zdroj: bloody-disgusting.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť