Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Streda 22.5.2024
sk
Júlia
, Juliana
cz
Emil
V spolupráci s Continental Film

Vášnivý vzťah zrelej ženy a mladého muža bude čeliť prekážkam. Romantická dráma Zakázaná túžba láka na dráždivosť aj emócie

Novinka od režiséra hitu 365 dní zamieri aj do slovenských kín.


Tvorcovia celosvetového hitu 365 dní prichádzajú s ďalšou dráždivou novinkou. Romantická dráma Zakázaná túžba zamieri do našich kín už tento štvrtok. A zdá sa, že aj tentokrát si na svoje prídu všetci milovníci silných citov a horúcich milostných scén.

Vášnivý románik medzi staršou ženou a mladým mužom

Olga (Magdalena Boczarska) je o pätnásť rokov staršia než Max (Simone Susinna). Má kariéru, postavenie a je matkou dospelej dcéry. Max je jej pravým opakom: nespútaný, užívajúci si každú chvíľu. Keď sa obaja náhodou stretnú, vzplanie medzi nimi vášnivý cit. Môže im to však fungovať aj napriek vekovému rozdielu a odlišným prioritám?

Olgu jej zmysel pre zodpovednosť pred týmto románikom varuje, zároveň ale túži po boku Maxa popustiť uzdu svojej spontánnosti. Max si ale začne uvedomovať, že jeho neviazaný život stráca na príťažlivosti a že Olga môže byť jeho životnou láskou. Milenci budú musieť na svojej ceste za šťastím prekonať nejednu prekážku.

Vo filme si zahrali aj Katarzyna Sawczuk, Sebastian Fabijański, Janusz Chabior, Katarzyna Kwiatkowska, Sabina Łozińska a Dorota Kłębokowska. O réžiu sa postaral Tomasz Mandes, ktorý má na konte aj spomínaný hit 365 dní a jeho dva sequely.

Zdá sa, že v podobnom duchu bude pokračovať aj v Zakázanej túžbe. Trailer naznačuje, že snímke nebude chýbať erotické dusno, ale ani vypäté emócie. Fanúšikovia režisérových predchádzajúcich hitov by teda nemali s návštevou kina príliš otáľať. Premiéra sa uskutoční 16. mája.

filmy, Zakázaná túžba, romantická dráma, kino program, slovenské kino, kino premiéra, filmová novinka
Continental Film

Tagy:

Dušan Šutarík
Na EMEFKA píšem hlavne o filmoch a seriáloch.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.