Vážne video kňaza sa rozhodla narušiť mačka, ktorá si našla nevšednú skrýšu

Ktovie, čo tam tá mačka našla.

Zdroj: Shutterstock.com

Každý, kto niekedy mal mačku, veľmi dobre vie, ako rady sa skrývajú na tmavých miestach. Občas nájdu ideálne útočisko pod tvojou perinou, inokedy v tvojom ruksaku, skrátka všade, kde je tma, tam je dobre. Akonáhle mačka vidí čo i len malý otvor, ktorý naznačuje skvelú skrýšu, vlezie doň.

Kocúr Joe sa ocitol v podobnej situácii, keď sa rozhodol využiť otvor v kňazovom rúchu a ukryť sa v ňom. Video z celého tohto momentu zožalo medzi ľuďmi na Twitteri okamžitý úspech.

Mačka našla skrýšu u kňaza

Na oficiálnom twitter účte Canterbury Cathedral sa objavilo video s popisom: „Mačka Leo zas vymýšľa nejaké voloviny! Zbadali ste ho v rannej modlitbe minulý týždeň?“

Vidíme, ako kňaz sedí na stoličke, niečo rozpráva a do obrazu vstúpi mačka. Tá to má namierené presne do škáry, ktorá vznikla v kňazovom rúchu. Do rúcha vojde a zakrátko v ňom zmizne. Zatiaľ čo sa kňaz snažil byť vážny, kocúr Leo tento moment totálne narušil.

Video mnohých ľudí pobavilo

Netrvalo dlho a video sa rýchlo zaradilo medzi senzácie. V tomto momente má viac než 100 000 zhliadnutí. Samozrejme, že si ľudia neodpustili vtipné komentáre, ktoré sa stali snáď druhou najlepšou vecou na tomto videu.

Niekto napísal, že Leo našiel vchod do Narnie, alebo do nejakej inej vysnívanej krajiny. Iní uznali, že Leo je najväčší pán, a vzdali mu v komentároch svoju poctu, medzi nimi bol aj účet mačky menom Larry. Ďalší komentujúci dodal: „Tušil som, že anglické mačky majú niečo za lubom.“

Používateľka Idazaa napísala, že si Leo pravdepodobne splietol rúcho so závesom vo dverách. Ďalšia napísala, že si kocúr asi myslel, že je to spovednica. Viacerí sa zhodli na tom, že Leo pravdepodobne skončil v Narnii.

Tu sa Leo objavil spolu s kňazom tiež

Tu sa dokonca objavila nejaká iná mačka

Zdá sa, že tento kňaz je medzi mačkami veľmi obľúbený.

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ľudia prezradili trápne historky o svojich zraneniach, ktoré držali v tajnosti


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME