Sobota 22.1.2022
sk
Zora
, Zoran
cz
Slavomír, Slavomíra

Včera sa zoznámili, dnes sú spolu v karanténe. Pár na prvom rande zistil, že má covid

Aj takto môže vyzerať romantika v 21. storočí.


Pandémia podrobila ťažkej skúške mnohé páry. Predsa len, žiť pod jednou strechou je jedna vec, ale tlačiť sa medzi štyrmi stenami, keď jedinou vyhliadkou na únik je cesta do obchodu, je niečo úplne iné, a keď sa doteraz nepozabíjali, už ich asi len tak niečo neskolí. Okrem utuženia starých vzťahov však aj navzdory nie práve najlepšej situácii na socializáciu vznikali aj nové.

Tento párik o tom vie svoje. Keď sa povie dokonalé prvé rande, mnohí si predstavia kino alebo večeru, sviečky, romantiku, zvodný úsmev sem, nesmelý dotyk tam… a nie pozitívny test na covid. Nuž, človek mieni, ten hore mení, a tak sa teraz dvojica ľudí, ktorí si boli ešte včera úplne cudzí, izoluje v spoločnej domácnosti.

Z prvého rande rovno do karantény

Slečna menom Marley, ktorá na TikToku vystupuje ako @poppymoore777, spoznala svojho „karanténneho kolegu“ cez online zoznamku. Očividne si sadli a rozhodli sa vybehnúť na rande. Ani jeden z nich nečakal, že sa pretiahne na neuveriteľných sedem dní spoločnej izolácie, no ako sa zdá, obaja sú s tým relatívne v pohode.

Virálne video, na ktorom sa doposiaľ nazbieralo takmer 15 miliónov zhliadnutí, zachytáva ich bežné dni v spoločnej karanténe. Spolu jedia, spolu si objednávajú jedlo, hrajú videohry či mojkajú psa, a keďže sa nezdá, že by niektorému z nich chýbala končatina, asi sa dá objektívne prehlásiť, že to ide dobre. Napokon, všetko zlé je na niečo dobré, nie?

Ľudí na internete kuriózny milostný príbeh nanajvýš pobavil. „Aspoň si môžeš otestovať, aké by to bolo s ním žiť. Niet lepší spôsob, ako zistiť, či je to ten pravý,“ napísala jedna z komentujúcich. „Romantická komédia 21. storočia. Už len čakám, kedy sa toho chopí Netflix,“ vyjadril sa zase niekto ďalší.

@poppymoore777

Reply to @shanwyborn update: this man cooked me dinner from scratch 😭

♬ original sound – Green Line

Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť