Vďaka geniálnemu plánu jedol celý rok v KFC zadarmo. Plán sa mu však vypomstil a zatkli ho

Čo človek neurobí pre jedlo zadarmo.

Zdroj: Aleks Dorohovich, Unsplash

Každý máme toho jedného kamaráta, ktorý sa snaží obsluhu v rýchlom občerstvení obalamutiť tým, že si pýta položku z menu, ktorú mu zabudli pribaliť. Občas sa mu to podarí a inokedy nie. Medzi ľuďmi sa nájdu všelijakí špekulanti. Jedným takým je aj 27-ročný muž, ktorému sa vďaka jeho šikovnému plánu podarilo stravovať vo fastfoode rok zadarmo.

Do detailu vymyslený plán

Niekto by si myslel, že obsluhu oklamal len tým, že ju vyviedol z miery. Skutočnosť je však taká, že tento muž vymyslel veľmi prefíkaný plán. Do prevádzok KFC nakráčal vystupujúc z limuzíny. Vydával sa totiž za jedného člena z vedenia spoločnosti, a zamestnancom tvrdil, že prišiel skontrolovať kvalitu výrobkov.

Sebavedome vždy nakráčal do kuchyne, kde sa zamestnancov pýtal rôzne otázky týkajúce sa jedla a popritom si od nich pýtal rôzne „vzorky“, ktoré potreboval skontrolovať. Nosil so sebou dokonca identifikačnú kartičku. Kto by mu teda neuveril? Nik zo zamestnancov by si nedovolil byť drzý voči niekomu z vedenia.

Limuzínu mal vďaka kamarátovi, ktorý ňou jazdil. Mal to poriadne premyslené, všetko do detailu, keďže vždy prišiel pekne upravený. Zamestnanci z KFC sa tiež vyjadrili pre Xpouzar, že vždy, keď tento pán zavítal do prevádzky, snažili sa správať čo najlepšie, aby ho nenahnevali. Bol taký presvedčivý, že mu všetci verili, dokonca ho poznali aj kolegovia z iných prevádzok KFC.

„Vždy, keď prišiel, tak sa rozbehol do kuchyne, všetko kontroloval a robil si poznámky, pýtal si rôzne vzorky z toho, čo chcel ochutnať. Pravdepodobne robil v minulosti v KFC, lebo všetko veľmi dobre poznal,‘‘ opisujú zamestnanci. Mužovi sa takto darilo stravovať zadarmo až rok bez toho, aby na to niekto prišiel.

O tejto kurióznej situácii informovali viaceré médiá. Samozrejme, nebolo treba dlho čakať a prišli reakcie ľudí. Väčšina ho obhajovala s tým, že jeho plán bol úplne geniálny. Iní si zas myslia, že je génius a zaslúžil by si, aby ho KFC zamestnalo.

„Dúfam, že ho zatli preto, lebo im nedal feedback na jedlo, a nie preto, lebo ho ochutnával“

Zdroj: dailymail, indiatoday

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
15
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 rozkošných ilustrácií, ktorým nechýba humor ani nadhľad

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME