Vďaka novej aplikácii budeš môcť chytať pokémonov už aj počas spánku

Odporúča deväť z desiatich Snorlaxov! Desiaty spal.

Zdroj: David Grandmougin, Unsplash

Ak si ešte nechytil všetkých pokémonov, nezúfaj. Čoskoro ich budeš môcť chytať aj počas spánku. Spoločnosť, ktorá stojí za známou aplikáciou Pokémon GO, sa totiž rozhodla svojich fanúšikov prekvapiť s niečím novým. Vďaka novej appke budeš možno konečne viac spávať, ako doteraz.

Po tom, čo v roku 2016 spoločnosť uviedla na trh aplikáciu Pokémon GO, rozhýbala takmer celý svet. Keďže si pokémonov mohol získať iba tak, že si sa pohyboval po rôznych miestach, tak si nemohol ostať lenivý.

Vo svojich postoch, kde informovali o svojej novej aplikácii Pokémon Sleep, sa fanúšikov pýtali, ako by sa im páčilo, ak by mohli pokémonov chytať nielen vo dne, ale aj v noci, počas spánku. Sľubujú tiež, že Pokémon Sleep ti prinesie zábavu, akú ešte žiadna appka nepriniesla.

Zatiaľ o novej aplikácii prezradili iba toľko, že bude sledovať čas, počas ktorého človek spí. Okrem poriadnej dávky pohybu nás chce spoločnosť asi naučiť aj chodiť spať v normálnom čase. Aplikácia má byť podľa informácií, ktoré uviedla spoločnosť na svojom Twitteri, dostupná od budúceho roka.

Okrem tejto novej aplikácie však plánujú aj ďalšiu, ktorá nesie názov Pokémon Home. Aplikácia by mala pomôcť hráčom vymieňať svojich pokémonov, obchodovať s nimi a prenášať si ich skrz hrami. Spustenie aplikácie sa očakáva tiež v roku 2020.

Dostupná by mala byť na Nintendo switch, iOS a Android. Taktiež spustia novú hru Pokémon Masters, ktorá ti umožní bojovať spolu so svojimi obľúbenými trénermi. Hovorí sa tiež o tom, že môžeme očakávať aj hru Detektív Pikachu. Vyzerá to tak, že milovníci hier s Pokémonmi si prídu v najbližšej dobe na svoje.

Zdroj: Twitter @Pokemon, mashable 

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
7
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Epické akčné sci-fi Godzilla II sa chystá rozdupať slovenské kiná. Budete pri tom?

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME