Štvrtok 11.8.2022
sk
Zuzana
cz
Zuzana
, Susana

Občas netreba veľa, iba vystihnúť ten správny moment, alebo mať skrátka šťastie, a podarí sa vám záber, ktorý dokáže pobaviť tisícky ľudí. Podobne to bolo aj pri fotke tohto psa. Používateľ menom @LLsize_11 na Twitteri zverejnil fotku psa, ktorú možno zaradiť medzi tie vydarenejšie momentky.

Pes totiž síce pokojne leží, no vznikla tu akási optická ilúzia a vyzerá to, akoby mal psík poriadne svalnatý chrbát a chystá sa dvíhať nejaké ťažké váhy. Ako inak, ľudia nelenili a ihneď vytvorili niekoľko vtipných koláží. 

Namakaný pes na ceste do posilky

Z fotky to vyzerá, že psíkovi nerobí problém dvíhať ťažké váhy, ba dokonca, možno aj “sype“. Optická ilúzia na fotke totiž zariadila, že to vyzerá, akoby bol pes napol človek a mal svalnatú chrbticu, na ktorej dlhé dni makal vo fitku. S podobnou optickou ilúziou sme sa už stretli v minulosti pri týchto líškach.

Nebol by to Twitter, to čarovné miesto, kde stačí niečo zverejniť a už sa z toho stane internetový fenomén. Samozrejme, musí to však mať potenciál a tento svalnatý psík ho rozhodne má. Príspevok so psom mal za krátky čas viac ako 160-tisíc zdieľaní a pod fotkou sa nazbierali stovky komentárov. Medzi nimi pochopiteľne aj koláže s pôvodnou fotkou.

Takto vyzerá pôvodná fotka psa

Takto sa na momentke psa so svojou kreativitou vyšantili ľudia


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť