Vďaka šikovnému triku s Ikea taškou budú môcť ísť nevesty v šatách pokojne na záchod

Multifunkčný to produkt, tá taška z Ikey.

Každá žena, ktorá už najkrajší deň svojho života zažila pravdepodobne vie, že návšteva záchodu je pekne zamotaná situácia. V tých obrovitánskych šatách totižto nie je také jednoduché vyprázdniť črevá či močový mechúr, ako by sa na prvý pohľad mohlo zdať. Väčšinou je pri tom potrebná asistencia jedného alebo viacerých kusov družičiek, no tomu je už dnes koniec. Vďaka tejto vychytávke si už bude môcť každá nevesta uľaviť aj bez doprovodu!

ikeahackers.net (https://www.ikeahackers.net/2018/06/bridal-bathroom-helper.html)

Nie, nemusíte mať strach. Nemeníme sa na písanú odrodu telešopingu, len nám bolo ľúto nepodeliť sa o tento skvostný hack, ktorý môže ženám počas enormne stresujúceho dňa aspoň trošku znížiť hladinu adrenalínu. A nie je na to potrebné nič iné, len klasická ikeácka taška, ktorú ma pravdepodobne doma každý z nás. O flexibilite tohto produktu ste sa už pravdepodobne čo-to dočítali. Okrem toho, že sa z nej dajú zhotoviť rôzne módne kúsky od topov, cez tangáče až po šiltovky, sa touto ikonickou taškou inšpirovala aj značka Balenciaga pri návrhu tej svojej, ktorú následne predávala za niekoľko násobne vyššiu cenu (pochopiteľne). Využitie je teda skutočne mnohoraké a teraz sa do tejto skupiny pripíše ešte aj uľahčovanie svadobného cikania. 

Ďalšie možné využitia tejto modrej taštičky

popsugar.co.uk (https://www.popsugar.co.uk/gdpr-consent?destination=https%3A%2F%2Fwww.popsugar.co.uk%2Ffashion%2FIkea-Bag-Clothing-43517360)
sun.co.uk (https://www.thesun.co.uk/living/3509519/people-are-making-clothes-out-of-ikeas-blue-bag/)
icelandmonitor.mbl.is (https://icelandmonitor.mbl.is/news/culture_and_living/2017/05/18/super_hip_icelandic_label_inklaw_makes_clothes_from/)

A toto je tá od Balenciagy za podstatne razantnejšiu sumu

gq.com (https://www.gq.com/story/vintage-comme-des-garcons-and-more-menswear-moments-of-the-week)

Celá pointa spočíva v tom, že urobíte na taške zospodu dieru a keď na vás príde volanie prírody, jednoducho do nej vojdete a necháte ju vašu róbu „podržať“. S týmto šikovným zlepšovákom sa na facebooku podelila teraz už vydatá žena, ktorá mala zo svojho svadobného dňa paniku práve kvôli tomuto problému. „Aby sa na mňa niekto pozeral ako cikám počas môjho veľkého dňa? Nemať voľné ruky, aby som si odtrhla toaletný papier? A čo keby som dokonca dostala svoje dni? NEEXISTUJE!“ napísala na svojom profile. „Samozrejme, som si vedomá toho, že existujú pomôcky špeciálne na toto určené, no ako všetko ostatné so svadbou spojené, sú drahé ako fras. Môj pomocník stál osemdesiat centov a bola som s ním nadmieru spokojná!“ 

metro.co.uk (https://metro.co.uk/2018/06/19/bookmark-ikea-bag-hack-next-time-someone-needs-wee-wearing-wedding-dress-7642560/)

Zdroj: metro.co.uk 
Titulná fotka: metro.co.uk

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
12
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
TOPY Z ROBOTY: Najlepšie a najhoršie zážitky čašníkov zo Slovenska

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME