Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Vďaka spolupráci s Adidas môžeš čoskoro nosiť známe meme zo Simpsonovcov na nohách

Toto sa naozaj podarilo!


Dlhodobá spolupráca medzi dvomi silnými značkami prináša svoje ovocie. Simpsonovci a Adidas spoločne predstavili mnoho zaujímavých a nezvyčajných modelov obuvi, medzi ktorými vynikajú napríklad tenisky s podobizňou mačky Sněhulky.

Na verejnosť prenikli informácie o ďalšom originálnom produkte, ktorý určite osloví každého milovníka štýlu, memes a kvalitných seriálov, informuje Sneakernews.

Pocta obľúbenému meme

Hoci oficiálneho odhalenia sme sa zatiaľ nedočkali, na sociálnych sieťach sa objavili zábery najnovšieho výsledku spolupráce medzi Adidas a Simpsonovcami. Novinka „The Simpsons x Adidas Stan Smith Homer (2022)“ vzdáva poctu obľúbenému meme formátu.

Ikonickému modelu Stan Smith simpsonovská prerábka skutočne sedí. Prítomnosť obľúbeného seriálu je citeľná a topánku ozvláštňuje, avšak nie je natoľko výrazná a do očí bijúca, aby sa tenisky nedali každodenne nosiť. Viac podrobností, ako cena či dátum vydania, nie sú známe.

Hide GIF - Find & Share on GIPHY

Meme, ktoré je známe ako „Homer Simpson Backs Into Bushes„, najčastejšie vidíme používané ako animovaný GIF. Zábery pochádzajú z epizódy „Homer Loves Flanders“, ktorá mala svoju premiéru v roku 1994. Meme získalo internetovú popularitu okolo roku 2012 a odvtedy nám verne slúži.

Homerova polovička nesmie chýbať!

Homer a Marge sú neoddeliteľná dvojica, a to platí aj o ich teniskovej podobe. Homerovským topánkam bude v policiach obchodu robiť spoločnosť model „The Simpsons x Adidas Superstar Marge„, ktorý spojil tvár maminy zo Spriengfieldu s ďalšou legendárnou Adidas siluetou.

Vyobrazenie na teniskách presne zodpovedá seriálovému charakteru Marge a jej dobrosrdečnej povahe – na jednej z tenisiek sa Marge milo usmieva, na druhej sa smeje s otvorenými ústami. Modrý huňatý materiál, samozrejme, znázorňuje obrovské a ťažko kontrolovateľné vlasy Marge.


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.