Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Piatok 8.12.2023
sk
Marína
cz
Květoslava

Večera za 161-tisíc? Kuchár Salt Bae sa síce chváli, internet ho vysmial a skritizoval

Trošku drahšie večerné menu.


Kuchár Salt Bae sa v skutočnosti volá Nusret Gokce. Na sociálnych sieťach sa preslávil videami, na ktorých vášnivo krája steaky a jedinečne na ne sype soľ. Keby pochádzal zo Slovenska, mohli by sme ho volať Mr. Solič. To by však nebol taký úspešný, akým je teraz. Vlastní sieť reštaurácií po celom svete, ktoré rozhodne nepatria medzi lacné, o čom svedčí aj najnovší prípad, o ktorom informuje portál LADbible.

Za jedno jedlo tam necháš stovky eur, a keď nie si boháč, dokážeš minúť celomesačnú výplatu. Nie je však všetko také ružové, ako sa prezentuje na internete. Jeho reštaurácie sa občas stretnú aj s poriadne negatívnou recenziou. Najnovšie sa postaral o rozruch tým, že na svojom Instagrame zdieľal bloček s účtom svojich hostí. Síce sa chcel zrejme pochváliť a vyzdvihnúť svoje kvality, nastal presný opak.

Premrštená cena

Hostia, ktorí jedli v Nusr-Et Steakhouse Abu Dhabi, si počas svojej návštevy objednali slušné množstvo jedla a nápojov. Bolo ich 14 a zrejme na tom boli finančne naozaj dobre. Koľko ich to všetko stálo? Presne 615 065 dirhamov, čo sa rovná približne 161-tisíc eurám.

Nešlo iba o jedlo, ale predovšetkým o kvalitný alkohol. Na lístku vidieť päť fliaš vína Pétrus, ktorého celková cena predstavovala v prepočte 85,5-tisíca eur. K tomu prirátaj aj dve fľaše vína Louis XIII Pétrus z roku 2009, ktoré stáli 52-tisíc eur. Z celkovej sumy účtu tak 137,5-tisíca eur smerovalo len na víno, každopádne aj viac než 20-tisíc eur za jedlo je priveľa.

Pod fotkou sa vyskytol tento komentár: „90 % z ceny tvorí alkohol. O akej kvalite tu potom hovoríš? Azda si ty produkoval to víno Petrus Louis XIII?“ Ďalší napísal, že za túto cenu by si mohol kúpiť byt. Dodal, že ak má niekto peniaze na takú drahú večeru, mohol si to nechať pre seba, a nie šíriť to na internete.


Tagy:

Matej Mičík
Hudba, rozhovory, zaujímavosti. Nič z toho mi nie je cudzie. Rovnako som fanúšikom krimi a záhad. Ak sa z mojich článkov dozvieš niečo, čo si nevedel, tak ich pre EMEFKA píšem správne.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.