Veci, ktoré by si nemal robiť pri online flirtovaní. Nebuď labuť a tomuto sa radšej vyhni!

Pre všetkých mužov, ktorí sa snažia zbaliť ženu na internete…

Žijeme v uponáhľanej dobe plnej technických vymožeností, no a keď sa tieto dva rozhodujúce faktory spoja dohromady, zistíme, že nám v oblasti hľadania lásky ostáva len jediné – online randenie. Niektorým chlapom však nie je úplne jasné, ako by takýto úvodný flirt cez internet mal asi tak vyzerať…

1. Žiadna anonymita

Všetci máme z obdobia mladíckej nerozvážnosti a prirodzenej pubertálnej zvedavosti, skúsenosti s Pokecom. Je to akási obdoba sociálnej siete spred desiatich rokov, ktorá bola primárne určená na to, aby si si mohol s niekým nezáväzne pokecať, no postupom času sa jej zmocnili idivíduá rôzneho charakteru. Od utajených honičov, cez inak orientovaných mužov, čo sa ukrytí v písmenkách vydávali za ženy až po úplne okatých debilov, ktorí ti za fajku ponúkali mesačné plusko (taká sranda, vďaka ktorej si mohol mať pekných smajlíkov – no nezober to).

https://giphy.com/gifs/reactiongifs-NVoJyy7okYb72

Tréning v podobe hodín prehľadávania rôznych miestností a triedenia erpéčok na úchylné a menej úchylné, nás teda vyzbrojil určitou obozretnosťou, ktorá nám nedovolí brať anonymného človeka vážne. Je rok 2018. Väčšina ľudí pľasne na internet aj výsledky rozboru stolice na zistenie prítomnosti krvi a prihorené pukance. Je absolútne pochopiteľné, že niekto nemá so svojím virtuálnym obecenstvom natoľko dôverný vzťah, aby s ním zdieľal aj takéto kuriozity, no minimálne profilovú fotku by mal mať každý. A normálne meno. Lebo DJ Johny Hnilé Jablko bez fotky, priateľov a jediného statusu môže akurát tak brigádne baliť vianočné darčeky, ale určite nie ženy.

https://giphy.com/gifs/2fs2I4ujlBf20

2. Žiadne „lol“ a „wtf“

Najhoršia veta na svete je taká, ktorá začína skratkou „wtf“ a končí trojpísmenovým internetovým pseudosmiechom. Po prvé – písať lol na konci absolútne nevtipnej vety len preto, aby druhá osoba vedela, aký diametrálne odlišný zmysel pre humor máš, nie je dobrý ťah. Po druhé – písať lol na konci vety so sexuálnou narážkou alebo návrhom na nejakú prasačinu situáciu nezachráni. Po tretie – v dnešnej dobe je slovo emotikon známejšie ako cheat „motherlode“, tak sa neboj implementovať ho do praxe. Po štvrté – … PREČO?!

https://giphy.com/gifs/lol-Nn2wW3g0hwDEA

3. Žiadne zmienky o jej vzhľade

To najkrajšie, čo môže žena počuť, je „mala si pravdu, zlatko“ a akýkoľvek kompliment na jej zovňajšok. Dôraz v predošlej vete by sa však nemal klásť na slovo kompliment, ale na slovo počuť. Práve ono je totiž nosníkom celej tejto frázy, ktorý ju dotiahne do úspešného konca. Žena na prvom rande netúži po inom, len počuť, že jej to pristane a že v tých šatách vyzerá priam božsky, no doma? Rozpľasnutá na gauči s natáčkami vo vlasoch a polkou večere vo výstrihu, v snahe pozrieť si obľúbený seriál, no buď jej pípa mobil alebo ide reklama…

https://giphy.com/gifs/new-girl-fox-new-girl-ng-3o7abpRxulbURiJahy

Vtedy jej je fakt tri-päť, že si nejaký týpek na opačnej strane republiky kráti večer prezeraním jej fotiek. A to, že zhodnotíš jej prdel ako šukuhodnú ju zaujíma asi ako pomer šošovice, cíceru a fazule vo vegánskom párku z Kauflandu. Na nete je každý lichotník najvyššieho kalibru a každý má pocit, že spojenie „si sexy“ je akousi magickou formulkou, ktorá chlapa teleportuje z online chatu rovno do ženských nohavičiek. Takto to ale nefunguje, lebo ak je baba naozaj tak sexy, tak si s touto originálnou pochvalou prišiel už minimálne ako štrnásty v poradí. Za poslednú hodinu.

https://giphy.com/gifs/kpop-k-pop-pretty-3o6wryjdBj8rM0P2jS

4. Žiadne veci, ktoré by si nepovedal do očí svojmu šéfovi

Nebudem sa tváriť – znie to dosť stupídne. Ale keď sa na to pozrieš z inej perspektívy, zistíš, že práve táto rada ťa môže zachrániť od internetovej samovraždy a titulu „perverzný chumaj“. Online komunikácia by naozaj nemala byť tým miestom, kde vytiahneš na stôl všetky karty a budeš dúfať, že nejaká z toho napokon predsa len vytvorí postupku. Najmä, ak to jediné, čo máš práve v rukáve, je „včera som masturboval nad tvojou fotkou“, „mali by sme zlaté deti“ alebo „raz som skúšal lízať psí prd a už nikdy viac to robiť nebudem“.

https://giphy.com/gifs/stacerizz-rhony-ramona-singer-real-housewives-of-new-york-city-3o85g5mXPBNmfylfxK

Takéto perly si nechaj na osobné stretnutia, kde nebude stačiť jeden klik na červený krížik, aby nadobro vymazala celú tvoju existenciu zo svojho života. Na normálnom rande by totiž musela fyzicky utekať a keďže si ako správna dáma, ktorá chce ohúriť, určite obuje opätky, budeš mať dosť času ju zastaviť. Ideálne jej aj vysvetliť, že za normálnych okolností nie si sociálne absolútne nepoužiteľný kus h*vna, ale vieš byť milý, zlatý, priateľský a schopný tvorenia viet, ktoré sa netočia okolo jej pŕs.

https://giphy.com/gifs/phantomthread-alma-phantom-thread-3o7520PtJEoNvsvwKQ

5. Žiadne „falošné“ rande

Falošné rande je vlastne normálne odmietnuté rande, ktoré sa teraz snažíš preonačiť na obyčajné stretnutie dvoch obyčajných kamarátov nad obyčajnou šálkou obyčajnej kávy. A to je trápne. Pozveš ju von, ona odmietne, lebo z nejakého dôvodu nemá o tvoju mužnú maličkosť záujem a ty sa ju snažíš presvedčiť, aby predsa len prišla. Veď to bude úplne nezáväzné. Veď si nedáš desať minút po tom, čo jej autobus zahne za roh, na facebooku do kolonky o partnerskom živote „je to komplikované“. Veď môžete len normálne kecať, spoznávať sa a možno sa nakoniec predsa uvedomí a zistí, že to je s tebou celkom fajn.

https://giphy.com/gifs/ufc-mma-ufc-217-xT1R9HSfk191l7e5QQ

Nie znamená nie. Nezáujem je nezáujem. Keď nechce, tak nechce. Bodka. Nehovorím, že nikdy nikto neodsúdil knihu na základe obalu a postupom času nezistil, že ten dej vlastne celkom ujde a autor asi trochu vedel, čo robí, ale je tu jedno veľké „ale“… Nemôžeš nikoho prinútiť, aby ti dal šancu, keď nechce. Tým, že budeš váš potenciálny spoločný výjazd označovať čímkoľvek, len nie tým, čo by si z toho naozaj chcel mať, situácii nijako nepomôže. Jablko je jablko, aj keď ho obézna, svoju prácu nenávidiaca puchra v tesku označí cenovkou pre tekvice. Vieš to, však?

https://giphy.com/gifs/drake-baby-gYu8XZ8IJrYti

Titulná fotka: blog.d-link.com

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
8
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vtipné historky zo slovenských železníc, s ktorými budeš úprimne súcitiť aj ty


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME