Sobota 23.10.2021
sk
Alojzia
cz
Teodor
, Theodor

V dnešnej dobe sociálnych sietí ľudia pomaly zabúdajú komunikovať a všetky úprimné rozhovory sa presúvajú na sociálne siete. V tom horšom prípade sa riešia ignoráciou bez akéhokoľvek vysvetlenia.

Nájdu sa však aj ľudia, ktorí majú úprimnosť na prvom mieste a riadia sa známym heslom „čo na srdci, to na jazyku.“ Ak patríš medzi podobné osoby, tak si sa už určite stretol s niektorými z týchto vecí, ktoré podobný životný štýl sprevádzajú.

Ľudia si myslia, že hovoríš z opitosti

Často sa ti stáva, že hovoríš úplne prirodzene, no ľudia okolo teba majú dojem, že si opitý. Pritom ty bežne rozprávaš úplne za triezva o svojom milostnom živote, o trávení a o čomkoľvek inom, čo môže byť pre ostatných tabu téma. Mnohokrát si na rovnakej úrovni úprimnosti s opitými ľuďmi, ktorým sa v tomto stave rozviaže jazyk.

Nie každý dokáže poňať tvoju úprimnosť

Na človeka, s ktorým si prvýkrát na rande, dokážeš vyvaliť rôzne veci, ktoré ho možno odradia. Chvíľu si možno hovoríš, že by si mal trošku držať jazyk za zubami. Potom si však uvedomíš, že úprimnosť je súčasťou tvojej osobnosti, a keď sa dotyčnému nepáči táto stránka, tak jednoducho nie je o čom.

Shutterstock

Stále počúvaš, aký si drzý

Nebojíš sa povedať svoj názor na čokoľvek, aj napriek tomu, že sú všetci okolo teba ticho. Si zvyčajne ten hlas ľudu, ktorý povie nahlas to, čo si myslia aj všetci naokolo. Koniec koncov si však ty ten drzý a zlý človek.

Vadí ti, keď niekto nie je úprimný k tebe

Ty si k ľuďom úprimný, a preto automaticky očakávaš, že budú aj oni k tebe. Čo je chyba. Avšak to šťastie, ktoré pociťuješ v prípade, že stretneš niekoho podobného, je neopísateľné. 

Nik MacMillan, Unsplash

Žiadna téma pre teba nie je tabu

Nemáš problém rozprávať o svojich prdoch, o posteľných témach, jednoducho o čomkoľvek. Si ako otvorená kniha. Ľudia sa ťa môžu opýtať čokoľvek a ty im bez problémov odpovieš. Hrať s tebou pravdu a odvahu je nepríjemné.

Nevnímaš nejaké hranice

Bez problémov vynadáš starej babke, ktorá sa tretíkrát pred teba predbehla a rovnako nemáš problém povedať svojmu profákovi, že tá prednáška stála za prd. Neriešiš, aké témy je v pohode rozoberať s tvojím budúcim bývalým a ani s ľuďmi, ktorí sú tvoji nadriadení.

Shutterstock

Ľudia sa z tvojich otázok cítia nekomfortne

Často sa ti stane, že dáš nejakému človeku otázku na telo a až keď vidíš jeho vystrašený výraz v tvári, tak pochopíš, že toto asi nie je bežná otázka. Aj keď ty ju tak vnímaš.

Často sa na teba ľudia hnevajú

Povieš svojej kamarátke, že má v tej novej sukni veľký zadok, a frajerovi, že ten fúz, ktorý si pestoval mesiac, je smiešny. Povieš, čo si myslíš a mnohokrát je to niečo, čo si myslia aj ostatní, no ty nechceš žiť v nejakej faloši, preto všetko povieš na plnú hubu.

Priscilla Du Preez, Unsplash

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť