Veci, ktoré muži naozaj chcú, len to nikdy nevyslovia nahlas

Možno nás nechcú uraziť alebo to len jednoducho nevedia naformulovať…

Ženy majú niekedy mylnú predstavu o tom, čo muži vlastne chcú. Možno im to ešte žiaden nepovedal, možno sa len náročky tvária, že to nepočuli, lebo počuť nechceli… Tak či onak, teraz sa už tomu nevyhnú.

1. Ženu, ktorá sa vie správať

Kedysi bolo úplne bežné, že žena mala správne vychovanie a vedela, ako sa patrí prezentovať seba samú v spoločnosti. Lenže keď nazrieš do ulíc dnes a vidíš všetky tie polonahé päťkorunové pipky so slovníkom hokejistu a názormi dvojročného dieťaťa (čo je mimochodom totálne vražedná kombinácia), tak zistíš, že slušné vychovanie u nežného pohlavia akosi vykapalo. Teraz je to samá emancipácia, feminizmus, rovnosť, avšak očividne sa niekde stala chyba v preklade a dievčence si to interpretovali ako neobmedzené chŕlenie vulgarizmov na verejnosti preoblečené za vyjadrovanie vlastného názoru. Vyjadrovanie vlastného názoru? Áno. Vyjadrovanie vlastného názoru na štýl Danielle Bregoli? Celé zle.

https://www.shutterstock.com/cs/video/clip-8522215-vulgar-woman-chewing-gum-1960s-style

2. A dokonca je na sociálnych sieťach

Polonahými fotkami na sociálnych sieťach možno zaujmeš všetkých zúfalých samohoničov pod slnkom, no svojho potenciálneho nápadníka tým jednoznačne neohúriš. Sexy telo je sexy telo a hádam neexistuje heterosexuálny chlap, ktorý by sa rád nepokochal peknou fotkou atraktívnej ženy, no netreba zabúdať, že „pozrieť, oceniť, olajkovať“ nie je to isté ako „zobrať si ju a ľúbiť“. Tristo lajkov na Instagrame pod fotkou plážových bikín a ich príťažlivou výplňou určite pohladká ego a vystrelí ukazovateľ sebavedomia kamsi do nebies, ale nepoznám chlapa, ktorý by si v hlave povedal „wow, tá má veľa lajkov, s tou by som rád chodil“. Skôr by ju rád osúložil do bezvedomia a potom si našiel frajerku, ktorá nemá potrebu umelo si zvyšovať internetovú popularitu nahotou.

http://cavemancircus.com/2017/07/05/hot-instagram-girl-day-shannon/

3. Úprimnosť

Vo všeobecnosti sa hovorí, že chlapi sa boja úprimných žien, ale v skutočnosti by si radšej vypočuli ako to naozaj je, než si nechali mazať medové motúzy popod fúz a od*bávať sa až donevidím. Úprimnosť nie je hriech a vlastne by mala byť základom každého vzťahu (nielen toho partnerského, ale naozaj úplne každého). Je však len veľmi tenká hranica medzi hovorením pravdy a poukazovaním na každú drobnú nedokonalosť toho druhého, na ktorú nie je dvakrát pyšný, no akosi s ňou v tomto momente nie je schopný nič robiť. Keď tú hranicu nájdeš a naučíš sa nechodiť na nepriateľské územie, pochopíš, že vždy je lepšie povedať veci narovinu ako nabaľovať jednu drobnú lož na druhú a skladať si v živote skladačku patologického klamára.

https://giphy.com/gifs/youngertv-charles-peter-hermann-brooks-fjxe5rqVcNxUhd9YpN

4. Mejkap

Muži hovoria, že nie je nad to, keď je žena prirodzene pekná. A to je samozrejme pravda, lebo nikto nechce večer odchádzať do baru s Popoluškou a ráno sa zobudiť vedľa Pumby z Levieho kráľa. Nie že by mali niečo proti animovanému divému prasiatku, ale pointu ste asi pochopili. Dnes už vedia ženy robiť s mejkapom také divy, že ho v podstate používajú ako prenosný snapchat filter a chlapi neznalí pojmov ako highlighter či bronzér sa len nemo prizerajú a možno si tak trochu i naivne myslia, že slečna sa taká lesklá a s malým úzkym noštekom dnes ráno zobudila. Takže nech si drahí muži hovoria, čo len chcú, všetci dobre vieme, že ak by šla po jednej strane ulice baba „na prírodno“ a po druhej tá a lá Klimtov Bozk, otočili by sa len za jednou z nich.

shannonbubb / instagram.com (https://www.instagram.com/shannonbubb/?hl=en)

5. Dobré jedlo z domácej kuchyne

Láska ide cez žalúdok. Múdry to bol človek, ktorý kedysi dávno vypusil z úst toto proroctvo a nepochybne to bol chlap, lebo keby to bola žena, znelo by to skôr ako „láska ide cez gluten-free ovsené vločky“. Alebo akciové chia semiačka. Alebo proste niečo také šialene zdravé a šialene drahé, čo kúpite len v bio obchode a musíte sa založiť vlastnou obličkou. Ale k veci. Večera v mekáči vo štvrtok večer, lebo sa po premakanom dni nikomu nechcelo skočiť za šporák? V pohode. Romantika v reštaurácii pri sviečkach? Viac než v pohode. Každodenné menu zostavené z troch jedál z rôznych fastfoodov, lebo slečne prihorí aj čaj a keď sa táto záhadná vlastnosť spojí s jej lenivosťou, tak z toho môže vzniknúť všeličo, ale rozhodne nie teplý domáci obed? To už nie je tak v pohode. A možno ti to ešte nepovedal, ale ver mi… Aj on by občas rád povečeral čosi, čo k nemu nepricestovalo v termoboxe cez pol mesta.

https://giphy.com/gifs/beyonce-breakfast-cooking-73UW5Rfo2osRq

6. Čas pre seba

To, že pre mužskú časť populácie nie sú práve charakteristické výjazdy do mani-pedi salónov, ani nálety na obchodné centrá ešte neznamená, že nepotrebujú čas pre seba. Čas pre seba totiž nie je len výsostným vlastníctvom žien, ktoré sa na záver týždňa naložia do bublinkami naplnenej vane, do pohára si nalejú iný typ bubliniek a dve hodiny sa nezaoberajú ničím iným ako odumretou kožou a organickým pílingom. Aj chlapi chcú mať chvíle, ktoré patria len im a ich koníčkom, hoci vyzerajú diametrálne odlišne od tých našich. Nechaj ho ísť samého na ryby alebo sa pošpárať v aute (vieš, odpojiť nejakú tú hadicu, na ktorú potom zabudne a ďalšie dva mesiace bude p*čovať, prečo mu bliká kontrolka). Alebo čokoľvek iné, čo chce robiť a oddýchnuť si pri tom od každého – dokonca aj od teba.

https://giphy.com/gifs/fluffyfriendstv-bathroom-poo-xUOwG7qoDOVi83L9FS

7. Aj niečo iné ako sex

Prekvapivé, však? Nie že by mali v povahe pohŕdať nejakou dobrou š*kačkou, ale občas majú jednoducho chuť aj na niečo celkom iné. Napríklad ísť na výlet, skúsiť nejaký nový šport alebo pozerať film od začiatku až do konca (ideálne aj bez tvojho postranného komentára). Alebo sa proste len tak rozprávať. Aj to je prekvapivé, však? Ale pravdivé. Muži sa chcú tiež sem-tam porozprávať. Nie po tom, čo ti práve pokropili celú tvár vlastným biologickým odpadom, nie uprostred noci, keď zajtra vstáva o piatej ráno na ranku a už teraz vie, že ráno bude vyzerať ako kus rozhnitého h*vna a nie vždy vtedy, kedy chceš ty. Ale chcú.

https://giphy.com/gifs/the-lonely-island-akon-i-just-had-sex-l2JefbwXvPwRgca1q

8. Synov aj dcéry úplne rovnako

Všetci si myslia, že každý chlap chce potomstvo len preto, aby si z neho mohol vystavať vlastný futbalový tím a dieťa, ktoré nie je chlapec sa vlastne ani neráta. Dokonca aj chlapi si to do určitého momentu myslia, no v momente, ako zistia, že ich drahá polovička nosí v bruchu malú princeznú, detské kopačky hodia kamsi hlboko do skrine a už sa nevedia dočkať, ako sa budú o dva roky spoločne hrať na čarodejnice a popíjať čajík za detským ružovým stolíkom. Teda ako, možno sa na to zase tak veľmi netešia, ale keď to príde, budú to robiť radi a budú to robiť s láskou. Takže nie, chlapi nechcú len synov a dokonca ich ani neľúbia viac ako dcéry. Žijeme predsa v dvadsiatom prvom storočí a tu už bežný chlap nechce decko len preto, aby mal kto po ňom zasadnúť na trón alebo aspoň pokračovať v akejsi remeselnej rodinnej tradícii. Takže zachovajte pokoj a roďte toľko malých dievčatiek, koľko sa vám len zachce.

imgur.com (https://imgur.com/gallery/fYQZA)

Titulná fotka: shannonbubb / instagram.com

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
17
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
59
Jeej
Uups Uups
3
Uups
Haha Haha
35
Haha
Woow Woow
21
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Predavač rýb klamal svojich zákazníkov detinským spôsobom. Na svoje praktiky kruto doplatil!

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME