7 vecí, ktoré muži na sexe nenávidia, no ženám to neprezradia

Cikanie po sexe nie je v článku zmienené, lebo sa o tom nedá napísať celý odstavec.

Zdroj: maxpixel.net

Keď sa niečo nepáči žene, do troch sekúnd o tom vie celá ulica aj teta z Orešian a na Markíze o tom vyjde reportáž. No muži si radšej niektoré veci nechávajú pre seba. Možno je to čistý pud sebazáchovy, možno tlak spoločnosti, ktorá hovorí, že chlap má byť ten silný a stabilný, ktorý sa so svojimi emóciami vyrovnáva vo vlastnej hlave alebo vôbec…

1. Keď žena nevie, čo chce

Možno to bude pre niektoré slečny veľkým prekvapením, no jeho trenkový spoločník skutočne nie je na baterky. Keď ty v jednej chvíli chceš, potom musíš ísť cikať, potom sa vrátiš, si celá hŕŕ a o pár sekúnd už zase táraš o nejakej kolegyni z reklamného, ktorá v piatok cez obednú pauzu natlačila bravčové koleno a následne zvyšok dňa sedela za stolom s rozopnutým gombíkom na nohaviciach, tak jeho úd si akurát dáva sériu kvalitných angličákov.

Raz hore, potom dole, a zase hore, a zase dole… a potom, keď si konečne zaumieniš, že už je ten správny čas, možno sa na teba zvysoka vykašle.

Shutterstock

2. Škrabanie chrbta

Vo filmoch je jasným indikátorom toho, či žena bola s partnerovým výkonom spokojná, alebo nie, stav jeho chrbta po celom predstavení. Ak vyzerá ako po nájazde bandy nahnevaných a hladných medvedíkov čistotných, tak feši pravdepodobne splnil očakávania. Ak nie, tak smola.

Lenže v skutočnosti to nie je také úžasné, ako to kinematografický priemysel prezentuje, lebo verte či nie, mužovi sa počas sexu nepresunú všetky citové zakončenia do penisu a nevystroja si tam párty. Stále cíti aj inými časťami svojho tela, a teda aj bolesť v chrbte, ktorý si sa mu práve rozhodla porýľovať tými dvadsaťcentimetrovými gélovými nechtami.

Shutterstock

3. Mŕtvola

Ženy často nadobúdajú pocit, že ich jedinou úlohou v celom sexuálnom akte je poskytnúť jeden zo svojich otvorov a tam sa ich práca končí. Takže sa v preklade vykydnú na posteľ ako kilové vrece zemiakov, roztiahnu dolné končatiny a čakajú, kedy ich chalanisko počastuje dávkou bieleho biologického odpadu.

Sem-tam mu venujú letmý bozk, inokedy zase vydajú jeden z tých pred zrkadlom nacvičených vzdychov, no inak je to celkom ako súložiť s mŕtvolou. Takže, pokiaľ sa ti druhá strana nezverila s tajomstvom, že má akési nekrofilné sklony, tak touto taktikou samičky vážky naozaj neboduješ.

Shutterstock

4. Trochu úzkosti

Hovorí sa, že sex je ako futbal – každý chlap si myslí, že ho vie. Lenže, nie v každej mužskej hrudi drieme ego pravého alfa samca a nie každý, kto má medzi nohami penis, si bezvýhradne myslí, že ho dokáže používať ako poloboh. Prekvapivo, aj muži sú si sebou občas neistí. A to najmä, keď vidia, že partnerka nie je ešte ani v polovici cesty a ich malý kamoš sa už vyhráža explóziou.

Oni totiž dobre vedia, že v tom momente už niet cesty späť a výsledkom bude len spŕška sklamaných pohľadov a trápne ticho, keď si jeden druhému budete podávať balíček vreckoviek.

Shutterstock

5. Láskavosti

Mať sex s partnerom, aj keď naň práve nemáte chuť, len preto, že vidíte to nadšenie v jeho očiach, je tolerovateľné. Predhadzovať mu však ešte ďalšie dve hodiny pred oči, že ste mu tým vlastne urobili ohromne veľkú láskavosť, už nie je.

Ak ste do toho išli dobrovoľne, no potom sa zvyšok dňa tvárite ako pupok sveta, lebo ste prejavili toľkú ochotu a venovali sa jeho fyzickým potrebám, hoci by ste si omnoho radšej napríklad lakovali nechty, tak si to správanie láskavo zabaľte do fólie a ukazovákom zaveďte rovno do konečníka. To je totiž presne miesto, kam patrí.

Shutterstock

6. Príliš veľa hluku

Áno, vzdychy sú fajn. Ale keď ručíš ako kobyla tesne pred porážkou, keď ti ešte len rozopína zips na nohaviciach, a on ti vysvetlil, že jeho rodičia sú vo vedľajšej miestnosti a snažia sa pozerať seriál, tak to naozaj nie je sexy. Vtedy omnoho viac ako nad tým, z ktorej strany ťa dnes pretiahne, premýšľa, či ti hubu zapchá párom starých ponožiek, alebo nefunkčnou predlžovačkou.

Skús sa vcítiť do jeho kože. Ako by si sa pozrela do očí svojim rodičom/kamošom/spolubývajúcim po tom, čo vyjdeš z izby, v ktorej tvoja frajerka poslednú polhodinu nôtila Ave Mariu vo všetkých doposiaľ existujúcich tóninách?!

Shutterstock

7. Keď sa žena príliš hanbí za svoje telo

Sex len potme? A v tričku? Alebo radšej rovno v skafandri? A prečo? Pretože máš na nohách celulitídu a brucho sa ti v sede roluje do epických faldíkov? On to vie. A ty nebuď prekvapená.

Žije s tebou, spáva s tebou, vstáva s tebou, pozerá sa na to, ako sa tvoje stehná a zadok natriasajú do rytmu Evičky Mázikovej, keď mu ráno robíš praženicu, a chodí na záchod po tom, čo si tam práve zanechala dva kubíky smrteľného plynu. Naozaj si myslíš, že nevie, ako vyzerá tvoje brucho, keď ho práve nesťahuješ? Vážne?

Shutterstock


Reagujte!
Grr Grr
13
Grr
Fuuj Fuuj
46
Fuuj
Fňuk Fňuk
18
Fňuk
Jeej Jeej
13
Jeej
Uups Uups
22
Uups
Haha Haha
555
Haha
Woow Woow
35
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pekárka vytvára skvelé realistické dezerty. Majú tvary bežných predmetov aj seriálových postáv

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME