Veci, ktoré nám ako mladším prišli trápne a ako dospeláci z nich máme radosť

Tričká s Mickey Mousom, keď si bol malý? V žiadnom prípade! Teraz? Jasné, dávaj!

Zdroj: Moose Photos, pixabay - Pexels

Ako deti nazeráme na svet trochu inak, ako potom, keď sa z nás stanú veľkí dospeláci. Začnú nás zaujímať úplne iné veci a postupom času prichádzame na to, že to, čo nás bavilo ako malých, nás baviť prestalo.

Prípadne sú veci, ktoré sme ako malí neznášali, nemali radi, a neskôr sa v dospelosti zaradili medzi naše obľúbené. Určite si už aj ty postupom času prišiel na to, že veci, ktoré si ako malý nemal rád, teraz možno zbožňuješ a robia ti radosť.

Nový účes

Strihania sme sa báli ako čert kríža. Teraz sa nevieme dočkať nových účesov a poriadne si to vždy u kaderníčky užívame.

Poobedný spánok

Väčšina z nás nerada spávala v škôlke počas poobedia. Keby si môžeme teraz v škole alebo v práci trošku pospať, tak by asi nik nenamietal.

Sleep Sleeping GIF by funk - Find & Share on GIPHY

Oblečenie s obrázkami

Počas puberty sme odmietali akékoľvek infantilné oblečenie, na ktorom boli rôzne obrázky postavičiek. Teraz nám nerobí žiaden problém nosiť na tričku Mickey Mousa, jednorožce alebo iné „detské“ motívy, aj napriek tomu, že máme trošku viac rokov.

Pyžamo

Zásadne sme v mladšom veku odmietali pyžamá, lebo to bolo jednoducho trápne. Teraz nám to je úplne jedno a nebodaj nám dá niekto pyžamo s obľúbenými komiksovými postavičkami, tak sa potešíme. Teplákové overaly tiež nie sú výnimkou.

Kristina Petrick, Unsplash

Pohodlné a teplé oblečenie

Ako malí sme museli zásadne chodiť na frajerov s holými krížami, len v mikinách. Teraz chodíme zababušení a na mladých s holými členkami pozeráme neveriacky, ako vtedy pozerávali starší na nás.

Ľudia si myslia, že si mladší ako vyzeráš

Mal si pätnásť a niekto ti povedal, že vyzeráš na jedenásť, tak si sa urazil. Teraz, keď ti ťahá na tridsiatku a niekto ti povie, že vyzeráš na dvadsaťpäť, tak búchaš šampanské.

Anthony Ginsbrook, Unsplash

Keď dostaneš peniaze ako dar

Ako mladšiemu ti to veľmi nevyhovovalo. Teraz sa práve takémuto daru veľmi potešíš. Veľmi podobne, ako keď dostaneš ponožky. V detstve by ti to vôbec neurobilo takú radosť ako teraz.

Výrazné ponožky

Čím lepší a neokukaný motív máš, tým si viac cool medzi dospelákmi. Ako decká sme nosili čo najmenej nápadné ponožky, lebo sme nechceli byť vysmiati spolužiakmi v škole.

Michael Morse, Pexels

Pozeranie dokumentov alebo televíznych novín

To, čo bolo kedysi pre nás poriadna nuda, je teraz naša obľúbená vec. Kto by to bol povedal, že raz budeme tak „žrať“ dokumenty ako teraz.

Ísť spať o desiatej

A pokojne aj v piatok večer. Lepšia predstava dobre stráveného večera pre dospelého neexistuje.

Aubrey Graham Drake GIF by Sherchle - Find & Share on GIPHY

Aktivity s rodičmi

Výlety a dovolenky s rodičmi boli pre deti vždy otrava. Teraz, keď už sme väčšie deti, tak si tieto aktivity oveľa viac vážime.

Ničnerobenie osamote

Koľkokrát sme ako malí vyslovili vetu: „ja sa nudíííím.‘‘ Asi len málokto z nás si dokáže spomenúť, kedy túto vetu vyslovil naposledy. Keď sa náhodu stane, že nemáme čo robiť, tak si to poriadne užívame. Najlepšie osamote.

Kevin Delvecchio, Unsplash

Zelenina

Čím je človek starší, tým mu je zelenina viac pochuti. Pomaly sa z nášho života vytrácajú sladkosti a nahrádzajú ich plnohodnotné potraviny.

Nakupovanie

Vo všeobecnosti nás oveľa viac baví nakupovanie. Napríklad nábytku. Kým sme boli deti, tak to bolo poriadne utrpenie, teraz je to utrpenie iba vtedy, keď vidíme účet.

Hanson Lu, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
22
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Umelec vytvára nádherné "vyšívané tetovania", ktoré budete okamžite chcieť na svojej koži


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME