Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 16.7.2024
sk
Drahomír
, Drahomíra
cz
Luboš
, Liboslav, Luboslav
Zdroj: ©Shutterstock

Veci, ktoré nám v detstve prišli trápne, no v dospelosti sa z nich tešíme

Tričká s Mickey Mousom, keď si bol malý? V žiadnom prípade! Teraz? Jasné, dávaj!

Ako deti nazeráme na svet trochu inak ako potom, keď sa z nás stanú veľkí dospeláci. Začnú nás zaujímať úplne iné veci a postupom času prichádzame na to, že to, čo nás bavilo ako malých, nás baviť prestalo.

Prípadne sú veci, ktoré sme ako malí neznášali, nemali radi, a neskôr sa v dospelosti zaradili medzi naše obľúbené. Určite si už aj ty postupom času prišiel na to, že veci, ktoré si ako malý nemal rád, teraz možno zbožňuješ a robia ti radosť.

Nový účes

Strihania sme sa báli ako čert kríža. Teraz sa nevieme dočkať nových účesov a poriadne si to vždy u kaderníčky užívame.

Poobedný spánok

Väčšina z nás nerada spávala v škôlke počas poobedia. Keby si môžeme teraz v škole alebo v práci trošku pospať, tak by asi nik nenamietal.

Shutterstock

Oblečenie s obrázkami

Počas puberty sme odmietali akékoľvek infantilné oblečenie, na ktorom boli rôzne obrázky postavičiek. Teraz nám nerobí žiaden problém nosiť na tričku Mickey Mousa, jednorožce alebo iné „detské“ motívy aj napriek tomu, že máme trošku viac rokov.

Odporúčame prečítať:

Obľúbená pochúťka Slovákov zdražie. Koľko si za ňu tento rok priplatíme?

Pyžamo

Zásadne sme v mladšom veku odmietali pyžamá, lebo to bolo jednoducho trápne. Teraz nám to je úplne jedno a nebodaj nám dá niekto pyžamo s obľúbenými komiksovými postavičkami, tak sa potešíme. Teplákové overaly tiež nie sú výnimkou.

Shutterstock

Ľudia si myslia, že si mladší, ako vyzeráš

Mal si pätnásť a niekto ti povedal, že vyzeráš na jedenásť, tak si sa urazil. Teraz, keď ti ťahá na tridsiatku a niekto ti povie, že vyzeráš na dvadsaťpäť, tak búchaš šampanské.

Pohodlné a teplé oblečenie

Ako malí sme museli zásadne chodiť na frajerov s holými krížami, len v mikinách. Teraz chodíme zababušení a na mladých s holými členkami pozeráme neveriacky, ako vtedy pozerávali starší na nás.

Shutterstock

Keď dostaneš peniaze ako dar

Ako mladšiemu ti to veľmi nevyhovovalo. Teraz sa práve takémuto daru veľmi potešíš. Veľmi podobne, ako keď dostaneš ponožky. V detstve by ti to vôbec neurobilo takú radosť ako teraz.

Výrazné ponožky

Čím lepší a neokukaný motív máš, tým si viac cool medzi dospelákmi. Ako decká sme nosili čo najmenej nápadné ponožky, lebo sme nechceli byť vysmiati spolužiakmi v škole.

Shutterstock

Pokračovanie článku nájdeš na ďalšej strane


Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.