Činnosti, ktoré ľudia v seriáloch a filmoch nerobia, a ani si si to nevšimol

Ako môžu nedojesť také úžasné raňajky, ktoré majú vždy na stole?

Zdroj: Chuck Lorre Productions / moviestillsdb.com

Vo filmoch a seriáloch sa občas dejú veľmi nezmyselné veci. Nie je teraz reč o tých hereckých výkonoch, ktoré sú prezentované na slovenských televíznych staniciach. Vo všeobecnosti sú niektoré činnosti v seriáloch podobné, ba až rovnaké.

Je jasné, že v tej skrátenej verzii života, ktorý vidíme na obrazovke, nie je možné ukázať všetko. Občas to však vyzerá, akoby herci, hrajúci osoby s naozajstným životom, boli len roboti. Určite si si už aj ty všimol niektoré z týchto vecí, ktoré ľudia na obrazovke nerobia: 

Nevyzúvajú sa po príchode domov

Často si len tak jednoducho vojdú, či už k sebe domov, alebo k svojim kamarátom. Najčastejšie ľudí vo filmoch a seriáloch vidíš vyzúvať sa práve vtedy, keď idú do postele. Naozaj si Američania nechávajú svoje topánky v spálni? 

Neprezliekajú sa do domáceho oblečenia

V domácom oblečení ich vidíš, iba keď sú chorí, alebo by mali byť doma, teda je akože víkend. Avšak, v mnohých seriáloch netušíš, kedy je a kedy nie je víkend, lebo to tam vyzerá, akoby mali stále voľno. Kde je ten moment, v ktorom žena príde a víťazoslávne odhodí podprsenku, lebo si ju konečne môže dať po celom dni dole?

Soroush Karimi, Unsplash

Neprdia a negrgajú

Nielen ženy, ale aj muži. Kým nenastane nejaká zábavná chvíľka, počas ktorej sa predbiehajú v grganí alebo prdení, tak z nich vzduch vychádza asi cez kožu. Samozrejme, že by nebolo úplne zábavné v každej časti seriálu vidieť, ako prídu z práce, uvoľnia si nohavice a vypustia dlhočizný prd, ktorý celý deň zadržiavali.

Takmer nechodia na toaletu…

Kým si nejdú urobiť tehotenský test alebo sa nejdú pred zrkadlom presviedčať, že majú na to, aby podali ten najlepší posteľný výkon, tak ich v kúpeľni takmer nevidíš. No a, samozrejme, nesmú chýbať trápne scény, v ktorých má niekto s*ačku.

…a ani do práce

V jednej časti Priateľov na to raz dokonca pekne upozornili. Klasicky v kaviarni. Niekto spomenul niečo v zmysle, že ich šéfovia musia byť nadšení, keď ich zamestnanci sedia počas pracovného dňa v kaviarni. Zrazu sa všetci zdvihli a šli do práce.

Niekedy sa dej vo filmoch a seriáloch odohráva tak často doma u postáv, na návšteve alebo v bare či kaviarni, že netušíš, kedy vôbec chodia zarábať peniaze.

Nedohadujú sa na stretnutí

Často sa ľudia stretnú prvýkrát v živote a bez toho, aby si povedali nejaké zásadnejšie informácie, dohodnú sa zázračnou vetou: „Tak sa vidíme o siedmej.“ Telepaticky si vymenili informácie o tom, na akom mieste alebo kde má muž ženu vyzdvihnúť.

Shutterstock

Nepoužívajú taniere

V prípade, že jedia jedlo z donášky, tak ho vždy jedia priamo z tých krabíc. Aj pizzu si len málokedy dajú na tanier. To je teda delikátny gastronomický zážitok – jedenie z plastových nádob. 

Nerobia kávu

Bez toho, aby si pripravovali kávu, ju majú nonstop hotovú. Iba zoberú z nadstavca tú zázračnú kanvicu, v ktorej je už hotová káva, a je to.

Nedojedia jedlo

Na stole majú tie ich klasické raňajky, ktoré by ti trvalo pripraviť asi tak hodinu, a oni si len odhryznú kúsok hrianky, odpijú si z džúsu alebo kávy a už musia niekam letieť. Veľakrát jednoducho nedojedia svoje jedlo. Vidíme to aj pri upratovaní stolov, keď vyhadzujú zvyšky jedla.

Rachel Park, Unsplash

Nechodia na nákup potravín

A vždy majú plnú chladničku. Možno majú na túto činnosť sluhu. 

Nezamykajú si dvere

Ak práve nepozeráš Monka, tak len v máloktorom seriáli vidíš, ako odomykajú dvere. Niekedy sú tie dvere po zabuchnutí záhadne odomknuté a inokedy sa zas zamknú. Často im len tak niekto vojde do domu alebo bytu bez toho, aby musel odomykať vchodové dvere.

Confident Season 2 GIF by Friends - Find & Share on GIPHY

Aj ty si si všimol niečo, čo ľudia vo filmoch a seriáloch zásadne nerobia? 

Reagujte!
Grr Grr
6
Grr
Fuuj Fuuj
135
Fuuj
Fňuk Fňuk
5
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
23
Uups
Haha Haha
143
Haha
Woow Woow
28
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Pekárka pečie úchvatné koláče, ktoré sú zároveň nádhernými umeleckými dielami


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME