Veci, ktoré pozná každá žena, ktorá bola vždy tak trochu chalan

Keď je skatepark tvoj druhý domov a pivo ti koluje v žilách.

Medzi ženami sa nájdu aj také, ktoré si nenašli až takú veľkú záľubu v ružových vecičkách, mejkape a oblečení. Tieto ženy ako malé viac lozili po stromoch, ako chodili na posedenia pri čajíčku a barbie bábikách.

Odjakživa si viac rozumeli s chalanmi, a to im zostalo aj teraz. Namiesto dvojhodinového maľovania sa radšej s chalanmi hrajú v obývačke hry a pijú pri tom pivo. Ak si sa našla v týchto nasledujúcich riadkoch, tak sa určite spoznáš aj v ďalších bodoch.

Jedlo je vždy na vrchole tvojho rebríčka priorít

Dokážeš oceniť poriadne dobré jedlo a nehrozí, že prídeš do reštiky a objednáš si šalátik. Ak takýto prípad nastane, ty si za tým musíš dať niečo ďalšie, lebo je to jedlo pre králiky. Väčšinou vyzeráš pri jedle ako také menšie prasiatko, lebo si špinavá od uší až po bradu a na konci tohto aktu si víťazoslávne odfúkneš a oblížeš prsty.

Jesť chodíš prevažne s chalanmi, lebo v tvojom jedálničku sú najčastejšie hamburgre, hotdogy a iné pochúťky, nad ktorými tvojich pár kamošiek ohŕňa nos.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/nbcgoodgirls-season-1-nbc-4ad3sbcDSRqa50yeKr)

Mejkap je pre teba zbytočné vyhadzovanie peňazí

Keďže ráno je pre teba posvätné a radšej si buď pospíš, alebo sa poriadne naješ, na mejkap nezostáva čas. Tvoja jediná špirála, ktorú máš, zapadá prachom a väčšinou ti skôr uschne, ako ju stihneš minúť. Nikdy si nebola veľká nadšenkyňa mejkapu, a keď sa zrazu namaľuješ, všetci to musia okomentovať, no ty sa cítiš ako žena ľahkých mravov.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/parks-and-recreation-parksfinale-one-last-ride-AxVvjMMFzqcK2xg5FK)

Nakupovanie nikdy nepatrilo medzi tvoje záľuby

Práve naopak, ak sa nebodaj musíš odvliecť do obchodu a kúpiť si nejaký kus oblečenia, pripravuješ sa na to psychicky tri dni. Aj návšteva zubára bolí menej ako nakupovanie. Ak už stojíš medzi regálmi, tak rozhodne sama, lebo zobrať so sebou nejaké tvoje kamarátky by bolo ešte väčším utrpením. Ty si potrebuješ nájsť konkrétnu vec a čo najrýchlejšie odtiaľto odísť.

Nech žije pohodlná obuv aj oblečenie

Čo sa týka módy, vždy to u teba vyhrávala pohodlnosť nad zvodnosťou. Jediná nálepka štýlu, ktorú ti možno prisúdiť je prirodzenosť, a preto na seba ráno hodíš tričko, rifle, košeľu a vyrážaš do ulíc. K tvojmu outfitu nikdy nechýbajú tenisky. V botníku sa nachádza jediná elegantná obuv, ktorú používaš možno raz za štyri roky, a aj vtedy sa cítiš veľmi diskomfortne.

Kabelky sú u teba neexistujúca vec, podobne ako topánky na opätkoch. Tvoj verný spoločník je vak, ktorý odnesie všetko, čo potrebuješ, prípadne ešte ľadvinka.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/theskatekitchen-skateboarding-skating-5QO6jrNHkFNEVXSYld)

Nikdy si sa nesnažila byť dámou

Samozrejme, treba si udržať status ženy, no netreba to preháňať. Tvoji kamoši sú už zvyknutí, že po poriadnom glgu piva si grgneš a ak by sa tak nestalo, začali by sa na teba divne pozerať. Občas ti ujde nejaká ta nadávka, a tiež sa netváriš, že nechodíš na záchod a tvoje prdy voňajú po fialkách.

V prípade, že si nájdeš frajera, tak ho už na prvom rande upozorňuješ, že si musí zvyknúť na tvoje grganie, lebo ty sa ho vzdať nehodláš.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/burp-kesha-nAGkSp8je4mME)

Najlepší kamaráti sú muži

Máš svoju bandu chalanov, medzi ktorými vytŕčaš ako jednorožec v stáde byvolov, ale ty sa medzi nimi cítiš ako šťastný jednorožec. Chalani sú pre teba super, lebo neriešia blbosti, aké zvyknú riešiť ženy. O ženách tvrdíš, že sú hlúpe, lebo väčšinu času nedokážu byť racionálne.

Tvoji kamaráti ťa hlavne neodcudzujú za to, že si si grgla, nekomentujú tvoje oblečenie, iba v prípade, že ti potrebujú pochváliť dobrú riť. Vždy, keď sa správaš ako hysterka ti to starostlivo pripomenú a ty si im za to vďačná.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/funny-girl-M50725pXEhIFa)

Kefa na vlasy je vec, ktorú používaš len občas

Namiesto žehlenia vlasov si dokážeš nájsť aj lepšiu a zmysluplnejšiu činnosť. Kefa na vlasy ti veľa nehovorí a namiesto česania si svoje vlasy len prehrabneš rukou, prípadne ich zviažeš do copu a máš po starostiach.

Svoje vlasy sa nebojíš strihať, či už nožnicami alebo strojčekom a si za každú srandu. V kaderníctve si väčšinou ty tá osoba, ktorá presviedča kaderníka, aby ti odstrihol ešte viac ako mal pôvodne v pláne.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/head-over-candace-WaOgf8BY2mWc)

Máš trochu iné záľuby ako ostatné dievčatá

Tvoja izba nemá ani náznak ženskosti, ale skôr praktickosti a už vôbec v nej nenájdeš veci, z ktorých treba utierať prach. Tvoj voľný čas väčšinou tráviš niekde s chalanmi na pive, prípadne spontánnymi cestovateľskými nápadmi. V takých momentoch si zbalíš najnutnejšie veci do batohu a na skejte alebo biku vyrážaš vpred novým dobrodružstvám.

giphy.com (https://giphy.com/gifs/broadcity-comedy-broad-city-bc3-l3V0uMsvphowDr17O)

Titulná fotka: Sergey FedivUnsplash

Reagujte!
Grr Grr
2
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
37
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
6
Haha
Woow Woow
2
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Zbraň, park či policajná stanica: Toto sú najmenšie veci svojho druhu na svete!


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME