8 vecí, ktoré veľmi dobre poznáš, ak patríš k príliš úprimným a otvoreným ľuďom

Tiež patríš k ľuďom, ktorí hovoria všetko na plnú hubu?

Zdroj: Shutterstock

V dnešnej dobe sociálnych sietí ľudia pomaly zabúdajú komunikovať a všetky úprimné rozhovory sa presúvajú na sociálne siete. V tom horšom prípade sa riešia ignoráciou bez akéhokoľvek vysvetlenia.

Nájdu sa však aj ľudia, ktorí majú úprimnosť na prvom mieste a riadia sa známym heslom „čo na srdci, to na jazyku.“ Ak patríš medzi podobné osoby, tak si sa už určite stretol s niektorými z týchto vecí, ktoré podobný životný štýl sprevádzajú.

Ľudia si myslia, že hovoríš z opitosti

Často sa ti stáva, že hovoríš úplne prirodzene, no ľudia okolo teba majú dojem, že si opitý. Pritom ty bežne rozprávaš úplne za triezva o svojom milostnom živote, o trávení a o čomkoľvek inom, čo môže byť pre ostatných tabu téma. Mnohokrát si na rovnakej úrovni úprimnosti s opitými ľuďmi, ktorým sa v tomto stave rozviaže jazyk.

Nie každý dokáže poňať tvoju úprimnosť

Na človeka, s ktorým si prvýkrát na rande, dokážeš vyvaliť rôzne veci, ktoré ho možno odradia. Chvíľu si možno hovoríš, že by si mal trošku držať jazyk za zubami. Potom si však uvedomíš, že úprimnosť je súčasťou tvojej osobnosti, a keď sa dotyčnému nepáči táto stránka, tak jednoducho nie je o čom.

Honest Serena Williams GIF by Mashable - Find & Share on GIPHY

Stále počúvaš, aký si drzý

Nebojíš sa povedať svoj názor na čokoľvek, aj napriek tomu, že sú všetci okolo teba ticho. Si zvyčajne ten hlas ľudu, ktorý povie nahlas to, čo si myslia aj všetci naokolo. Koniec koncov si však ty ten drzý a zlý človek.

Vadí ti, keď niekto nie je úprimný k tebe

Ty si k ľuďom úprimný, a preto automaticky očakávaš, že budú aj oni k tebe. Čo je chyba. Avšak to šťastie, ktoré pociťuješ v prípade, že stretneš niekoho podobného, je neopísateľné. 

Nik MacMillan, Unsplash

Žiadna téma pre teba nie je tabu

Nemáš problém rozprávať o svojich prdoch, o posteľných témach, jednoducho o čomkoľvek. Si ako otvorená kniha. Ľudia sa ťa môžu opýtať čokoľvek a ty im bez problémov odpovieš. Hrať s tebou pravdu a odvahu je nepríjemné.

Nevnímaš nejaké hranice

Bez problémov vynadáš starej babke, ktorá sa tretíkrát pred teba predbehla a rovnako nemáš problém povedať svojmu profákovi, že tá prednáška stála za prd. Neriešiš, aké témy je v pohode rozoberať s tvojím budúcim bývalým a ani s ľuďmi, ktorí sú tvoji nadriadení.

Love & Hip Hop Im Honest GIF by VH1 - Find & Share on GIPHY

Ľudia sa z tvojich otázok cítia nekomfortne

Často sa ti stane, že dáš nejakému človeku otázku na telo a až keď vidíš jeho vystrašený výraz v tvári, tak pochopíš, že toto asi nie je bežná otázka. Aj keď ty ju tak vnímaš.

Často sa na teba ľudia hnevajú

Povieš svojej kamarátke, že má v tej novej sukni veľký zadok, a frajerovi, že ten fúz, ktorý si pestoval mesiac, je smiešny. Povieš, čo si myslíš a mnohokrát je to niečo, čo si myslia aj ostatní, no ty nechceš žiť v nejakej faloši, preto všetko povieš na plnú hubu.

Priscilla Du Preez, Unsplash

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
3
Fňuk
Jeej Jeej
12
Jeej
Uups Uups
25
Uups
Haha Haha
27
Haha
Woow Woow
6
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
10 hercov, ktorí klamali len preto, aby dostali svoju vytúženú filmovú rolu


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME