Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 23.3.2023
sk
Adrián
cz
Ivona
, Yvona

Aj keď prázdniny, slnko a voda boli fajn, všetko ťa raz omrzí. Ak sa už teraz tešíš na obdobie, keď budú tvojimi naj kamošmi škoricové latéčko, teplý čaj a obľúbená deka, nasledujúce vety ťa potešia, keďže jeseň je už tu.

September ako tretí nový začiatok

Namotivovaní sme si dávali nereálne predsavzatia na začiatku roka, a aj pred letom, no stále sme tuční, škaredí a bez peňazí. Nevadí. Je čas na ďalšie záväzky, ktoré aj tak nikdy nesplníš a zas budeš sklamaný. Tri, dva, jeden… do konca roka zhodím desať kíl! Tento semester nevynechám ani jednu prednášku a budem si poctivo písať poznámky!

https://www.facebook.com/emefka.sk/photos/a.306333829577931/1056076427936997/?type=3&theater

Menej odhalenej kože

Možno je to genetikou alebo tým, že si nikam cez leto nechodil, no vždy, keď sa vyzlečieš do plaviek, ostatní si musia nasadiť okuliare s poriadnym UV filtrom, aby sa mohli pozrieť na tvoje telo hodné vedúceho vápenky. Konečne prichádza čas, keď to môžeš zakryť oblečením a ostatní do jesene aj tak vyblednú… dúfaš.

ArtCaveManiac / EMEFKA
ArtCaveManiac / EMEFKA

Vrstvenie oblečenia

Okrem zahalenia tvojej omietkovej pokožky sa ti bude dariť úspešne kryť aj tuky. Jednoducho to zhodíš na tú páperovú prešívanú bundu alebo tri vrstvy svetrov. To sa ti pri tielku, kraťasoch a žabkách príliš nedarilo. A čo je ešte super? Že môžeš vytiahnuť obľúbené svetríky od babky, šáliky a čiapky.

https://www.facebook.com/emefka.sk/posts/991695247708449/

Koniec tomu hicu

V autobuse nám nebude po nastúpení instantne na vracanie a deň už nebudeme tráviť len hľadaním tieňa, aby si sa vôbec dožil večera. Na jeseň na nás čaká príjemný vánok a prijateľné teploty, pri ktorých nebudeš mať tričko mokré už po desiatich minútach.

Lepší spánok

S koncom horúčav súvisí aj táto výhoda. Už sa na teba nebudú lepiť obliečky a nezobudíš sa na to, že ti pomedzi vlasy tečú potoky potu. Budeš si užívať večerné zaspávanie pri daždi a ráno svieži vzduch.

The Simpsons Winter GIF - Find & Share on GIPHY

Jesenné gýče

Ako stvorené na umelecké instafotky. Farebné lístie, vôňa dažďa a babie leto je skvelá kombinácia. Jedinou nevýhodou je, že na tráve splývajú farby psích exkrementov a lístia. Vieš, že to h*vno tam niekde je, lenže nevieš, kde…

https://www.facebook.com/emefka.sk/photos/a.306333829577931/720465581498085/?type=1&theater

Halloweenske párty

Zabudni na predražené festivaly a párty v bazénoch, kde sa hanbíš vyzliecť do plaviek. Konečne môžeš využiť to, že si taký škaredý! S takým ksichtom sa v podstate ani nemusíš naťahovať s nejakým kostýmom…

Za chvíľu sú tu Vianoce!

A keďže obchodným reťazcom poriadne šibe, zásobou poľských salónok sa môžeš zaopatriť už na začiatku októbra. Ale ty sa aspoň môžeš tešiť na to, ako sa preješ vyprážaným kaprom a vianočným šalátom.

ArtCaveManiac / EMEFKA

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje