8 vecí, na ktoré sa môžeš tešiť s príchodom jesene

Ale aj tak sa budeš onedlho sťažovať na dážď a pochmúrne počasie tak, ako si sa sťažoval v lete na teplo.

Zdroj: goodfreephotos.com

Aj keď prázdniny, slnko a voda boli fajn, všetko ťa raz omrzí. Ak sa už teraz tešíš na obdobie, keď budú tvojimi naj kamošmi škoricové latéčko, teplý čaj a obľúbená deka, nasledujúce vety ťa potešia, keďže jeseň je už tu.

September ako tretí nový začiatok

Namotivovaní sme si dávali nereálne predsavzatia na začiatku roka, a aj pred letom, no stále sme tuční, škaredí a bez peňazí. Nevadí. Je čas na ďalšie záväzky, ktoré aj tak nikdy nesplníš a zas budeš sklamaný. Tri, dva, jeden… do konca roka zhodím desať kíl! Tento semester nevynechám ani jednu prednášku a budem si poctivo písať poznámky!

Svoje novoročné predsavzatie neberiem na ľahkú váhu!

Gepostet von EMEFKA am Sonntag, 6. Januar 2019

Menej odhalenej kože

Možno je to genetikou alebo tým, že si nikam cez leto nechodil, no vždy, keď sa vyzlečieš do plaviek, ostatní si musia nasadiť okuliare s poriadnym UV filtrom, aby sa mohli pozrieť na tvoje telo hodné vedúceho vápenky. Konečne prichádza čas, keď to môžeš zakryť oblečením a ostatní do jesene aj tak vyblednú… dúfaš.

ArtCaveManiac / EMEFKA
ArtCaveManiac / EMEFKA

Vrstvenie oblečenia

Okrem zahalenia tvojej omietkovej pokožky sa ti bude dariť úspešne kryť aj tuky. Jednoducho to zhodíš na tú páperovú prešívanú bundu alebo tri vrstvy svetrov. To sa ti pri tielku, kraťasoch a žabkách príliš nedarilo. A čo je ešte super? Že môžeš vytiahnuť obľúbené svetríky od babky, šáliky a čiapky.

Jeseň má svoje čaro 😍

Gepostet von EMEFKA am Dienstag, 9. Oktober 2018

Koniec tomu hicu

V autobuse nám nebude po nastúpení instantne na vracanie a deň už nebudeme tráviť len hľadaním tieňa, aby si sa vôbec dožil večera. Na jeseň na nás čaká príjemný vánok a prijateľné teploty, pri ktorých nebudeš mať tričko mokré už po desiatich minútach.

Lepší spánok

S koncom horúčav súvisí aj táto výhoda. Už sa na teba nebudú lepiť obliečky a nezobudíš sa na to, že ti pomedzi vlasy tečú potoky potu. Budeš si užívať večerné zaspávanie pri daždi a ráno svieži vzduch.

Cozy The Simpsons GIF - Find & Share on GIPHY

Jesenné gýče

Ako stvorené na umelecké instafotky. Farebné lístie, vôňa dažďa a babie leto je skvelá kombinácia. Jedinou nevýhodou je, že na tráve splývajú farby psích exkrementov a lístia. Vieš, že to h*vno tam niekde je, lenže nevieš, kde…

Vitaj jeseň

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 21. September 2017

Halloweenske párty

Zabudni na predražené festivaly a párty v bazénoch, kde sa hanbíš vyzliecť do plaviek. Konečne môžeš využiť to, že si taký škaredý! S takým ksichtom sa v podstate ani nemusíš naťahovať s nejakým kostýmom…

Za chvíľu sú tu Vianoce!

A keďže obchodným reťazcom poriadne šibe, zásobou poľských salónok sa môžeš zaopatriť už na začiatku októbra. Ale ty sa aspoň môžeš tešiť na to, ako sa preješ vyprážaným kaprom a vianočným šalátom.

ArtCaveManiac / EMEFKA


Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Na Antarktíde objavili stvorenie, ktoré vyzerá ako mimozemšťan. Ľudia neskrývajú zdesenie

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME