Veci, ktoré robia na sociálnych sieťach všetky mamky

Mnohí z nás to až príliš dobre poznajú.

Zdroj: Shutterstock.com/EMEFKA

Každý, kto má rodiča na sociálnych sieťach, vie, aké to môže byť niekedy vyčerpávajúce. Väčšina našich rodičov nie je taká zbehlá v používaní sociálnych sietí, a preto sa potom stáva, že raz za čas na nich urobia niečo, pri čom si capneš po čele.

Pridáš si novú profilovú fotku a do troch sekúnd máš pod ňou komentár od svojej mamy. Sú skrátka veci, ktoré robia takmer všetky mamky na facebooku a mnohí z nás to až príliš dobre poznajú. 

Všetko komentujú

Pridáš si novú profilovú fotku alebo dáš na nejakú udalosť, že sa zúčastníš. Pozornému oku tvojej mamy nič neunikne. Buď si tam nájdeš komentár v podobe pochvaly, aký si krásny, alebo nejakú zvieratkovskú nálepku. V tom horšom prípade sú ešte mamy, ktoré sú veľmi rady strašne vtipné. To má za následok komentár, na ktorom sa tvoji kamaráti smejú pri pive ešte niekoľko dlhých rokov.

Spongebob Kms GIF by Brooke - Find & Share on GIPHY

Mýlia si chat s tvojím profilom

V spojitosti s tým, že všetko komentujú, vznikla u nich domnienka, že všetko, čo ti komentujú na profile, vidíš iba ty. Nerozlišujú súkromný chat a tvoju nástenku. Pokojne sa ťa budú pýtať pod nejakým absolútne irelevantným príspevkom, ako sa máš a či si zjedol všetok prívarok, čo ti nabalili. Och, mami…

Neustále ti posielajú niečo “smiešne“

Už keď sa mamky naučia používať messenger a posielať odkazy, začína sranda. Evidentne len pre ne, keďže majú potrebu zásobovať ťa trojpixelovými obrázkami mačičiek a iných zvieratiek, ktoré majú byť akože vtipné. No ale nie sú. A nie sú ani vtedy, keď ti ich mamka pošle 300 za deň.

Facebook GIF - Find & Share on GIPHY

Nerozumejú emoji

Myslia si, že hovienkové emoji je čokoláda a s obľubou ti posielajú emoji so slzami v očiach v tú najnevhodnejšiu chvíľu. Keď však vôbec prídu na ich existenciu, tak si môžeš byť viac ako istý, že využijú ich plný potenciál. Aj 13-ročné slečny by dokázali niekedy zahanbiť, čo sa využívania emoji týka.

Prekvapujú svojimi zručnosťami so sociálnymi sieťami

Pred pár mesiacmi si musel svojej mame vysvetľovať, ako vôbec facebook funguje, a teraz neveríš vlastným očiam, keď vidíš, že si pridala príbeh na facebooku. Tvoja mama, ktorá si každú jednu fotku stiahne z mobilu do počítača káblikom. Svet je plný nezodpovedaných otázok a nikdy zodpovedané ani nebudú.

Všetko zdieľajú

Okrem toho, že mamky na sociálnych sieťach všetko komentujú, tak aj všetko zdieľajú. Konečne prestali s nezmyselnými súťažami, po tom, čo si im vysvetlil, že nie, naozaj nevyhrajú nový dom a dovolenku v Dubaji. Občas ich to aj tak chytí a miestami zdieľajú každý jeden príspevok, ktorý im padne do oka. Od reklamy na vysávače až po hľadané osoby a roztomilé obrázky pani Anny. Pri hľadaných osobách to má aspoň nejaký zmysel. Horšie už je len to, keď zdieľajú nejaký hoax.

Sdyelajte kim nesmažu

Gepostet von EMEFKA am Donnerstag, 23. Juli 2020

Samozrejme, nájdu sa aj mamky, ktoré sa týmto pravidlám vymykajú. Každá mamka je výnimočná a aj napriek tomu, že sú občas na sociálnych sieťach otravné, mámi ich radi. 🙂

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
0
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
66
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tak plynie čas. Ľudia s odstupom rokov zrekonštruovali fotky zo svojho detstva (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME