Veci, ktoré si hovoríš alebo robíš iba s naozaj dobrým priateľom

Vo vašom vzťahu neexistujú zákutia, ktoré sú tabu.

Zdroj: Kristopher Roller, Unsplash

Najlepšieho kamaráta spoznáš podľa toho, že nemáte absolútne žiadne hranice vo vašom vzťahu. Robíte a hovoríte si veci, ktoré by si s nejakým iným „obyčajným“ kamošom len tak nerobil. V prípade, že máš naozaj kamaráta, ktorého bez váhania označíš za najlepšieho priateľa, tak určite aj vy robíte niektorú z týchto vecí.

Robíte si zo seba srandu

Napríklad, keď sa niekto z vás dvoch opúšťa, tak mu to dáte patrične pocítiť. Alebo keď niekto z vás spadne, neprejde to len tak, bez poriadneho výsmechu. Alebo sa dostanete dokonca do toho bodu, že si robíte zámerne zle a vzájomne sa doťahujete nejakými žartíkmi.

Poznáte svoje nechutné zákutia

Že vedľa seba prdíte a predbiehate sa v tom, kto dá väčší prd, je úplne normálne. Prípadne si robíte naschvály tak, že si grgáte priamo do tváre. Ešte väčšie potešenie pre teba je, ak môžeš tomu druhému robiť niečo, čo nemá rád. Napríklad to grganie.

Rovnako ako nemáte problém pred sebou grgať a prdieť, dokážete si kvetnato opisovať to, čo ste ráno vyplodili na záchode, prípadne iné, pre niekoho nechutné, témy.

Best Friends Cats GIF - Find & Share on GIPHY

Vo vašom vzťahu méty neexistujú

Pomačkali ste si už prsia, zadky a videli ste si všetky svoje údy. Je úplne normálne, že si do správ posielate holé zadky alebo rôzne rany či odreniny na akýchkoľvek miestach. Je dosť pravdepodobné, že ste sa už aj bozkávali alebo nejakým iným spôsobom združovali. Nemáte ani problém pred sebou používať toaletu.

Požičiavate si veci tak, že nakoniec ani neviete, čo komu patrí

Nepotrebujete sa za takéto malichernosti doťahovať, keď to bude niekto z vás potrebovať, tak si to zoberie a bodka.

Na verejnosti sa naschvál strápňujete

Či už vzájomne, alebo zámerne, je to jedno. Buď sa spolu smejete tak, až sa na vás všetci pozerajú, alebo si robíte naschvály, ktoré vzbudzujú vo vašom okolí mierny rozruch.

Will And Grace Nbc 90Th Special GIF by NBC - Find & Share on GIPHY

Vaša obľúbená činnosť je nasieranie toho druhého do nepríčetnosti

Viete, že vaše priateľstvo je nezlomiteľná vec, preto si na seba navzájom poriadne dovoľujete. Dobre vieš, čo dokáže toho druhého nahnevať a ty ako najlepší priateľ mu to preto robíš dovtedy, kým nie je na vrchole svojej nasratosti. Potom sa na ňom smeješ, lebo dobre vie, že to nemyslíš vážne a aj tak sa bude vždy rovnako nasierať.

Žiadna téma nie je tabu

Viete všetko o svojich sexuálnych partneroch, vrátane toho, koľko ich bolo. Kde všade, s kým a aké sprostosti ste navystrájali, no aj tak ťa má tento človek rád. Niekto by ťa možno odsúdil, prípadne to šiel hneď niekam vytárať, no ty vieš, že tomuto človeku môžeš dôverovať. Preto pozná aj tvoje najtajnejšie zákutia.

Daiga Ellaby, Unsplash

Ste k sebe za každú cenu úprimní

Idete spolu aj do prezliekacej kabínky, a ak jeden z vás pribral, tak mu to dáte, samozrejme, najavo. Určite nie nejakým šetrným spôsobom. Vety typu: „Nežer už ten mekáč, lebo nebudúce, keď pôjdeme nakupovať, tak budeme musieť ísť kupovať šapito namiesto trička.‘‘

Máte interné vtipy, ktoré nik iný nepochopí

A ak ich náhodou počuje niekto, kto vás nepozná a ani tie príbehy za nimi, vie to byť pre neho šokujúce. Minimálne, ak si nadávate do štetiek a iných vecí, čo je, samozrejme, súčasť vašej zábavy.

I Love You Hug GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
2
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
8
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
5
Haha
Woow Woow
0
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Vikingovia či staroveký Rím. 10 historických seriálov, ktoré sa na dejiny pozerajú bez príkras


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME