Veci, ktoré sú vhodné len na domácu činnosť a vidia ich len tvoji najbližší

Tieto úchyláčiny si nechajte na doma!

Zdroj: Koláž Emefka / Artcavemaniac

Sú činnosti a situácie v našich životoch, ktoré nepatria na verejnosť. Prípadne by ich nikdy nemali vidieť iní ľudia ako naši najbližší. Ak ich náhodou ukážeš iným ľuďom, tak je to jeden z prejavov dôvery, ktorý má takmer najvyšší stupeň.

Každý máme niektoré z týchto vecí usporiadané inak. Niekto by sa možno hanbil pred inými ľuďmi v overale, a zas si pokojne pred nimi grgne. Tieto veci však jednoducho patria na domáce prostredie a len málokto sa nimi pýši na verejnosti.

Nočná košeľa po babke

Je to veľmi pohodlný kus oblečenia, ktorý ale aj z tej najkrajšej dievčiny vytvorí akési smiešne čudo. Prípadne môže byť v tejto kategórii aj pohodlné pyžamko, ktoré ale rozhodne nevyzerá ako z katalógu Victoria’s secret.

Tvoje nafúknuté brucho

Ktorému nedokážeš ubrániť, aby vyprázdňovalo vzduch inou technikou ako smradľavými prdmi, ktoré dusia aj teba samého. Každému sa to v živote deje, no najideálnejšie je, keď sme sami doma.

Infantilný overal

Je to sakra pohodlná vec, a ani nemusí byť infantilná, no nikdy nebudeš vyzerať v tomto kúsku oblečenia roztomilo ako ľudia na sociálnych sieťach. Hlavne ak už si odrastený, dospelý jedinec.

Profimedia

Menštruačné nohavičky

Každá žena má takéto nohavičky, ktoré sú určené len na jediný čas v mesiaci. Sú veľakrát rozgajdané, občas aj miestami deravé, no rozhodne sú pohodlné. Nevyzerajú však ani trochu vábivo, preto by ich nikdy nemal uzrieť nik, kto ťa bližšie nepozná.

Slipy s dierami

Aj muži majú svoju obľúbenú spodnú bielizeň, ktorej sa nechcú len tak zbaviť. Možno sú to aj nejaké boxerky, z ktorých im sem-tam niečo vykukne, keďže sú na nich početné dierky. Všetci máme v skrini takýto kus oblečenia, ktorý by už mal byť len handrou, no my sa ho nevieme zbaviť.

Nepasujúce a deravé ponožky

Síce je teraz trendy nosiť odlišné ponožky, no zväčša práve keď sú tak aj kupované. Doma si však môžeš dovoliť mať dve rozdielne čierne ponožky, pričom jedna je po členok a druhá po kolená a trčí ti z nej palec.

Profimedia

Poriadne odgrgnutie po cole alebo pive

Môcť si odgrgnúť po pive či cole na verejnosti by malo byť legálne. Niet nad to, keď sa môžeš aj takouto formou doma uvoľniť.

Pučenie vyrážok

Hlavne ak túto činnosť vykonáva párik, ktorý si vyrážky pučí navzájom. Prosím, nie. Viacerí z nás to robia, no je to vyslovene činnosť len na doma. Ideálna, keď sa máš učiť na skúšky.

Popping Carrie Brownstein GIF by Portlandia - Find & Share on GIPHY

Týždňové mastné vlasy

A k tomu ako bonus smradľavé spotené telo. Nie jednému z nás sa stalo, že vyzeral ako totálna troska, keď kvôli chorobe nebol schopný ísť nejaký ten deň ani do sprchy. Keď nemusíš nikam chodiť, tak si dovolíš mať mastné vlasy aj týždeň vkuse.

Oškrabávanie piat

Dávanie dole starej kože z nôh neznie ako niečo, čo by si mohol robiť na verejnosti.

Depilovanie chĺpkov

Áno, sú ženy, ktoré si depilujú chĺpky nad perou. Keď sa to muži dozvedia, zväčša ich to prekvapí, preto to tak dobre držíme v tajnosti.

Profimedia

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
6
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
43
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Aké zvyky sa spájajú s Barborou či Luciou? Slovenské tradície adventného obdobia

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME