Veci, ktoré tolerujeme našim domácim miláčikom, ale partnerom nie

Naši domáci miláčikovia majú isté výsady.

Zdroj: Artcavemaniac / EMEFKA

Keď sa tak nad tým zamyslíš, ľudia bývajú v niektorých veciach dosť podobní domácim miláčikom. Jediný rozdiel je v tom, že mnohé veci, ktoré tolerujeme domácim miláčikom, svojim partnerom tolerovať nechceme. Zjavne bude háčik aj v tom, že len ťažko by si svojmu domácemu miláčikovi vysvetľoval, aby nemľaskal a nenechával chlpy kade-tade.

Tieto veci svojim domácim miláčikom bežne tolerujeme, ale partnerom nie. Bez toho, aby si si to vôbec uvedomil.

Keď chce tvoje jedlo

Štvornohému kamošovi dáš s radosťou nejaký kúsok z tvojho jedla, to však neplatí v prípade, keď sa chce tvojho jedla chytiť tvoj druhý miláčik. Jediné právo strkať nos do tvojho jedla má vtedy, keď už nevládzeš.

Prdenie

Psa alebo mačku len ťažko odnaučíš, aby ti nesmrdeli pod nosom. Partnera sa to však naučiť dá. Až na momenty, kým nie ste spolu už niekoľko dlhých rokov a prdíte si pod nosy naschvál. Inokedy zasa spoločne zomierate kvôli smradu, ktorý vypustil váš štvornohý miláčik.

Dog Farting GIF by Red & Howling - Find & Share on GIPHY

Mľaskanie

Mľaskanie je skrátka výsada zvierat a ľudia by ju nemali mať. Keďže sa o zvieratách hovorí, že nejedia, ale žerú, tak je adekvátne, keď pri tom mľaskajú. Navyše, na rozdiel od ľudí nejedia príborom, tak prečo by sme im to nemohli tolerovať. Partneri by nám však nemali strpčovať život týmto otrasným zvukovým sprievodom, keď jedia.

Zanechávanie chlpov

Je prirodzené, že naši miláčikovia, tí štvornohí aj dvojnohí, pĺznu. Ale iba jeden z nich má schopnosť si svoje chlpy po sebe upratať. Tak, ako si nachádzaš chlpy svojho psa či mačky na každom kuse oblečenia, je úplne bežné, že nachádzaš vlasy svojej frajerky aj tam, kde by si naozaj nechcel.

Cat Tongue GIF by PBS Digital Studios - Find & Share on GIPHY

Smrad z úst

Nehovoríme o tých ranných bozkoch v posteli, keď ešte ani jeden z vás nemá umyté zuby. No akonáhle vám ide partner dať pusu po tom, ako si dal nálož cibule obloženej cesnakom, tak nie ste zrovna nadšení. Pes či mačka si mohli pred chvíľou lízať genitálie a budete sa s nimi bozkávať a mojkať, akoby sa nechumelilo.

Budenie uprostred noci

Je akceptovateľné, keď sa k vám uprostred noci začne túliť partner, lebo má zlý sen. No ak to robí len tak z roztopaše, zvyčajne ho pošlete do kade ľahšie. To, že to robí pravidelne vaša mačka o štvrtej ráno, už nestojí za zmienku.

Dog GIF by Red & Howling - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
3
Fuuj
Fňuk Fňuk
1
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
60
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
18 príšerných fotografií, ktoré ti okamžite zdvihnú tlak


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME