Veci, ktoré všetci nenávidíme

Všetci máme svoj pevný zoznam vecí, ktoré vyslovene nenávidíme alebo nám z nich navrie na čele hrubá žila


Sú veci, ktoré máme radi. Sú veci, ktoré nemáme radi. A potom sú veci, ktoré doslova nenávidíme, a keď sa stanú, tak si máme chuť pichnúť hlavu do mixéra. Žiaľ, život je krivka, ktorá niekedy stúpa, niekedy klesá, no a niekedy padá pomaly až do zemského jadra.

 

1. Keď si kúpiš jedlo, na ktoré sa celý deň tešíš a po otvorení zistíš, že je pokazené.

Zdroj: giphy.com

2. Keď sa 2 hodiny pripravuješ ísť von, naplánuješ si deň, umyješ si vlasy, urobíš si make-up, vyberieš si outfit… A 10 minút pred tým, než sa máš stretnúť s tvojim parťákom, ti napíše, že stretnutie ruší. Odložíš telefón, zhlboka sa nadýchneš, vydýchneš a zapínaš mixér.

3. Keď niekto zakričí tvoje meno, ty odkričíš “prosím?“ a už nedostaneš odpoveď, tak musíš dvihnúť riť z gauča a ísť za danou osobou. Najlepšie je, ak ti nakoniec povie: “ach, už nič“. Všetci to milujeme. Najmä matky veľmi obľubujú tento spôsob komunikácie.

Zdroj: media.tenor.co

4. Keď ti v hlave začne hrať pesnička, ktorú nenávidíš, lebo tvoj kamarát ti ju pustil toľkokrát, až sa ti dostala do hlavy. A teraz pred ním budeš vyzerať ako idiot, keď si ju začneš spievať lebo ešte pred 3 hodinami si povedal, že je otrasná. Mozog ťa vie niekedy pekne oje-klamať.

5. Matky, ktoré nezvládajú svoje ukričané deti. A chodia sa s nimi hrať do obytnej zóny. Do tvojej obytnej zóny! Sedíš na terase, popíjaš si kávu a snažíš sa na niečo sústrediť ale nemôžeš, pretože sa ti za plotom v kuse hádže nejaké dieťa o zem napriek tomu, že jeho matka stojí 3 kroky od neho a rozpráva sa s kamarátkou. Na nezaplatenie.

6. Keď ti niekto naspoiluje tvoj obľúbený seriál, či už to je The Walking Dead, Game of Thrones alebo Horná Dolná. Takí ľudia nie sú tvoji kamaráti a mal by si sa ich čo najskôr zbaviť.

7. Keď po umytí zubov zostaneš hladný. Tento bod má veľa negatív. Musíš sa dvihnúť z postele a ísť do chladničky pre jedlo. Keď už máš jedlo, tak po tej zubnej paste chutí neuveriteľne odporne. A najmä, keď doješ a pôjdeš si umyť zuby, tak zasa zostaneš hladný.

Zdroj: markthomaslambert.blogspot.sk

8. Keď sa chceš kamarátovi zdôveriť s niečim, čo ťa naozaj trápi, ale on so sebou na stretnutie privedie aj niekoho tretieho, a keďže ty si tajnostkár, tak musíš v sebe svoj problém naďalej dusiť.

9. Keď ideš na odber krvi a akurát má službu tá grambľavá poloslepá sestrička, ktorá netušíš ako ukončila školu (ak ju ukončila). A nielen, že ti nevie zobrať krv bez toho, aby ti rozpichala obidve predlaktia, ale niekedy sa jej to nepodarí vôbec. Hlava. Mixér.

 

10. Reklama s tým postihnutým uškriekaným zeleným otravným hnusným mimozemšťanom, ktorý nevie poriadne hovoriť po slovensky! K tomuto netreba povedať nič viac.

11. Keď sa ťa niekto spýta, čo to bude, ale ty nie si tehotná.

12. Keď ti vodič autobusu alebo električky zavrie dvere tesne pred nosom a pri tom sa ti s úsmevom na tvári pozerá do očí. Stavím sa, že peklo je plné vodičov MHD.

Zdroj: replygif.net

13. Keď celú noc pracuješ na nejakej práci do školy, a potom ti ako naschvál zamrzne počítač, spadne program či čokoľvek iné a ty si uvedomíš, že si si to samozrejme 8 hodín neuložil! Toto je presne ten moment, keď sa ti prehráva celý život pred očami a máš pocit, že ti práve praskla aorta.

14. Keď niekoho pozdravíš a on ťa neodzdraví späť a ty sa cítiš ako úplný lúzer. Už nie sme naďalej kamaráti, bro. Mažem si ťa z Facebooku, Instagramu, Twitteru a môjho pomyselného zoznamu kamarátov, pretože týmto si roztrhol puto, ktoré medzi nami bolo a to sa už zviazať nedá. Adios.

15. Keď máš slabú imunitu, ale lekárka ťa podozrieva, že iba simuluješ, aby si nemusel ísť do školy, tak ťa odmietne vypísať. A ty teda musíš chodiť do školy s akútnym zápalom priedušiek a s takým kokteilom liekov v organizme, že sám nevieš, či ešte žiješ.

16. Keď ti niekto napíše vždy iba vtedy, keď niečo potrebuje, ale ty si taký dobrosrdečný ťuťko, že mu vždy odpíšeš a naďalej sa necháš využívať. Zlaté.

17. Keď pozeráš v TV film a každých 10 minút je reklama. Najzvláštnejšie na tom je, že si televízne kanály neuvedomujú, že tým strácajú fanúšikov, keďže už počas tretej reklamy zaspíš a z filmu máš prd. To si nabudúce radšej pustíš Rosamunde Pilcherovú na RTVS, ale aspoň bude bez reklamy.

Zdroj: pinterest.com

Páčil sa ti tento článok? Mal by si aj ty chuť písať o mnohých zaujímavých témach? Budeme radi ak doplníš náš kolektív. Dozvedieť sa viac!
Reagujte!
Grr Grr
24
Grr
Fuuj Fuuj
33
Fuuj
Fňuk Fňuk
93
Fňuk
Jeej Jeej
25
Jeej
Uups Uups
23
Uups
Haha Haha
193
Haha
Woow Woow
57
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Veci, ktoré všetci nenávidíme

Prihlásiť sa

Prihláste sa prosím pomocou svojho prihlasovacieho mena a hesla. Prihlasovacie údaje na stránky emefka.sk a memehub.sk sú rovnaké.
Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

reset password

Späť na
Prihlásiť sa
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image