Veci, ktoré ženy robia, keď sú samé doma, no radšej si ich nechávajú pre seba

Žerú a sú nechutné… no a čo.

Zdroj: bruce mars / pexels.com

Ak ťa niekedy zaujímalo, čo robí nežnejšia časť ľudskej populácie doma za zavretými dverami, odpoveď je jednoduchá – žerie a podvedome sa zmieruje s tým, že umrie tlstá, ale šťastná. No a potom ešte ďalšiu hŕbu zaujímavých vecí, s ktorými sa pred kamoškami na káve rozhodne nepochváli.

1. Pinzeta

V sekunde ako žena dorazí domov, zhadzuje opätky (a s nimi aj tú zvodnú podobu seba samej, ktorú úspešne prezentuje svetu, hoci sama dobre vie, že cez víkend chodí v tričku okydanom od kečupu a v spánku prdí) a tasí pinzetu. Už vo výťahu, kde je z nevysvetliteľných príčin vždy to najlepšie svetlo, si totiž okukala všetky nedokonalosti, čo jej zase rozkvitli na ksichte, a teraz prekypuje odhodlaním všetky ich odstrániť.

Niekto by jej ale mal oznámiť, že rýpať si do tváre, keď sršíš entuziazmom nie je práve najšťastnejší nápad, lebo po prvých tridsiatich sekundách sa do toho dostaneš, prestaneš cítiť bolesť, a ani sa nenazdáš, z tvojho obočia ostal len jeden úzky slíž, nos máš červený ako Rudolf a tam, kde ešte pred chvíľou rástol taký drobný chĺpok, je teraz krvavé údolie. Ale inak áno, určite si teraz krajšia.

Dolly Parton Mirror GIF - Find & Share on GIPHY

2. Internet

Proces surfovania na internete sa u ženy delí na tri podkategórie – kladenie stupídnych otázok, plánovanie budúcnosti, ktorá sa s najväčšou pravdepodobnosťou nikdy neuskutoční, a stalking na úrovni master. Platformou na kladenie idiotských otázok je väčšinou Google, ktorý nám pohotovo hádže odpovede, na ktoré nie sme schopné prísť samé.

Prečo nemám medzeru medzi stehnami? Možno preto, že vkuse žerieš a aj trojnohý hroch na dôchodku má viac pohybu ako ty. Prečo som stále unavená? Myslíš okrem toho, že chodíš spávať o tretej ráno, vstávaš o siedmej, deficit spánku si kompenzuješ kofeínom a neješ nič, čo by tvojmu telu dalo akékoľvek živiny? Netuším…

Internet Surfing GIF - Find & Share on GIPHY

3. Masturbujú

Prekvapivo. Kedysi internetom koloval obrázok, taký ten koláčoidný graf, na ktorom bolo znázornené, kedy a za akých okolností masturbujú ženy a kedy zase muži. U žien bol najväčším faktorom emocionálny status – cíti sa nemilovaná, frustrovaná, životom otrávená (a možno občas iba hladná a s prázdnou chladničkou), u mužov to bolo jednoduchšie – „len som sa tak škrabal na vajciach, keď tu zrazu…“.

Podľa tohto grafu je 90% žien vlastne mužov s vagínou. Nie každej ženskej intímnej chvíľke predchádza hodinová úvaha a podrobný rozbor pocitov, dokonca ju ani nesprevádza posteľ posiata ružovými lupeňmi. Najčastejšie si chytá kamošku, lebo má po včerajšom holení pocit, že vyskočí z kože (5 čepieľok a či dve, je to úplne jedno a všetko vo výsledku stojí za h*vno) a ono sa to celé nejako zvrtne.

Masturbating Sex And The City GIF - Find & Share on GIPHY

4. Zrkadlo

Ďalším miestom činu, kde sa dejú všakovaké podivnosti, keď sa nikto nepozerá, je zrkadlo. Od širokánskeho spektra fotografií v rôznych pózach (z ktorých sa trištvrtina nepodarí a nakoniec na snímke vyzeráš ako dve sekundy pred črevnou katastrofou), cez prípravy na súkromný koncert až po motivačné predslovy o tom, aká si krásna, silná a nezávislá.

Fantázii sa medze skutočne nekladú a pravidlá, hoci len tie nepísané, sú iba dve – aspoň na troch fotkách máš viac ako dve brady a minimálne sedemnásť sekúnd sa musíš snažiť zistiť, ako asi vyzeráš so zatvorenými očami.

Happy Laugh GIF - Find & Share on GIPHY

5. Všetky tie nechutnosti, o ktorých by si radšej nevedel

Ženy cikajú do vane. Vlastne skoro každý človek aspoň raz za život cikal do vane. A vlastne určite každý človek aspoň raz cikal aj na omnoho horšom mieste, ako je vaňa. A potom sa pekné, čistučké a voňavučké presunú z vane do postele, kde sa odohráva ďalšia obradná seansa s hovorovým názvom „priber päť kilo za jeden večer“.

A tak si objedná pizzu, napcháva sa celý večer, mastné prsty si utiera do paplóna (a občas nechcene aj do ovládača, ale netvár sa, všetci máme zamastený ovládač) a všetky omrvinky, ktoré na seba natrúsila, zmietne kam? No predsa na tvoju polku postele.

Gross Love And Hip Hop GIF - Find & Share on GIPHY


Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
4
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
1
Uups
Haha Haha
14
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Chlapík dostal bizarnú správu od majiteľa ubytovania na Airbnb. Z jej obsahu si všetci uťahujú

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME