Pondelok 29.11.2021
sk
Vratko
cz
Zina

Ak niekto tvrdí, že sa nebojí ničoho, je takmer viac ako isté, že klame. Americkí vedci totiž dokázali, že strach má z času na čas každý z nás. No dobre, túto informáciu sme si vymysleli, ale to nič nemení na tom, že ti pohladila dušu a upokojila ego. Niekedy je náš strach opodstatnený, niekedy možno menej, ale to vôbec nevadí. Dnes sme sa rozhodli napísať o tých najmalichernejších situáciach, z ktorých nám behajú zimomriavky po tele. 

1. Len si to predstav. Zažil si to už tisíckrát, no ešte vždy je to strašidelné. Sedíš úplne nevinne na pive s kamarátmi, keď tu zrazu sa začne skupinka o tri stoly ďalej hurónsky rehotať. Ty však nemáš odvahu otočiť sa, pretože vieš, že sa smejú na tebe, hoc ich vôbec nepoznáš. Tak čo si zase urobil zle?!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/13aYi63wZVeNpK)

2. Sedíš v plnom autobuse pri okne a so spokojným úsmevom na tvári si vychutnávaš svoj dnešný miestenkový úlovok s výhľadom. Eufória však opadne vo chvíli, keď sa ľudia už nemajú ani kam postaviť a ty sa začneš modliť ku všetkým bohom, aby tvoj spolusediaci vystúpil v skoršej dedine ako ty. No zbaviť sa myšlienky, že odtiaľto nevyviazneš a vystúpiš až niekde v Brne, je takmer nemožné.

3. Spokojne si vojdeš do obchodu, no po prezretí sortimentu zisťuješ, že nemajú to, čo si chcel a tak odchádzaš s prázdnymi rukami. Hlavne nezačni pípať, hlavne nezačni pípať…

4. Mama ti dala všetky špinavé ponožky prať a tak ideš s priateľkou von v deravých. Celý čas sa však nemôžeš zbaviť paniky z toho, že ťa zavolá práve dnes k nim domov a ty budeš musieť odmietnuť.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/LRVnPYqM8DLag/giphy.gif)

5. Verejné toalety nikto zvlášť neobľubuje, no keď musíš, tak jednoducho musíš. Radi by sme povedali, že najnejpríjemnejšou súčasťou pobytu na verejnom WC je práve záchodová misa, no nie je to tak. Zovretý žalúdok z toho, že sa ti niekto pokúsi otvoriť dvere od kabínky, zázračne povolí zámok a všetci ťa uvidia v plnej kráse sa stal naším dnešným víťazom.

6. Parkovanie nie je práve príjemná vec, no pocit, že sa na teba niekto pozerá, keď parkuješ je naozaj neznesiteľný!

7. Nakoľko sa ponáhľaš a chceš vystúpiť z vlaku ako prvý, postavil si sa ešte počas jazdy a počkal pri dverách. Tento počin si však oľutoval hneď po pohľade na dvere, ktoré sa ti vysmievajú ksichtu. Áno, práve ty máš byť dnes tým, kto ich otvorí. Práve ty máš byť dnes tým, ktorému to s veľkou pravdepodobnosťou nepôjde, nikto nevystúpi a ty budeš za toho najväčšieho idiota.

8. Živoť ťa potrestal alergiou na laktózu a priateľka ti oznámila, že by to jej rodičia radi s vami oslávili. Predstava odmietnutia svokrinej iste neúmyselne smotanovej torty ťa budí zo sna.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/3oKIPb7sHFQ9Irn54Y/giphy.gif)

9. Už to tak raz vyzerá, že si zmeškal spoj a ďalší autobus ti ide o tri hodiny. Čo urobíš? Ideš do obchodov. Ale len zabiť nudu, na žiadne nákupy nemáš náladu a ani peniaze. Jedinou obavou sú premotivované predavačky. Hlavne nechoď ku mne a na nič sa ma nepýtaj – to je všetko, čo od teba chcem.

10. Aj toto zažil takmer každý z nás. Ideš po ulici a zrazu si pri tebe niekto kýchne. Tým, že si bol práve nakazený syfilisom si si priam istý a všetky infektologické kliniky máš obvolané behom 2 minút.

11. Si v cukrárni a vidíš úžasný čokoládový koláč. Avšak stále sa nemôžeš zbaviť dojmu, že sú v ňom hrozienka.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/3o6YgbKbij2t3ONyNy/giphy.gif)

12. Sedíš v poloprázdnej eMHáDečke, do ktorej nastúpi bezdomovec. Prosím, hlavne nie ku mne.

13. Jasné, to si čistý ty. Neznášaš čakanie a tak chodíš všade neskoro. Potom sa ale nečuduj, že nastupuješ do autobusu ako posledný. Na tom by nebolo nič zlé, keby to tak osud už raz nezariadil, že ako pre teba posledného nezostalo miesto a musel si zostať ako jediný stáť. Výborné, hotové divadelné predstavenie, len sa na mňa všetci pozerajte! Odvtedy vstávaš o polhodinu skôr…

giphy.com (https://media.giphy.com/media/gXGeWOVtwntaU/giphy.gif)

14. Je 23:57 a ty stojíš na semafóre pred McDonaldom na červenej. Ideš si za svojím vytúženým wrapom, no ten už od polnoci nepodávajú…

15. Išiel si do kina a asi tritisíckrát si skontroloval, či si si vypol zvonenie na telefóne. No pocitu, že ti zazvoní počas filmu sa akosi stále nevieš a nevieš zbaviť.

16. Vždy, keď sa pozrieš na dopravnú značku, ktorá ti káže dať prednosť v jazde, máš úzkostlivý pocit z toho, že tento svet ovládajú ilumináti.

17. Čo ak dnes EMEFKA pridá o jedno meme menej?!

giphy.com (https://media.giphy.com/media/4dkLEvE5ht4Ri/giphy.gif)

Titulná fotka: pxhere.com


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Pridaj svoj komentár

Komentáre 0

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Anketa dňa
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné vyplniť
  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max 15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné vyplniť
   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max 5mb
    *dané pole je potrebné vyplniť