Produkty a oblečenie, ktoré na ženách nevyzerá najpríťažlivejšie

Deväť z desiatich mužov to potvrdzuje.

Zdroj: © Shutterstock

Ženy sa odjakživa veľmi rady parádili. Módny priemysel im v dnešnej dobe ponúka naozaj veľké spektrum možností. O mejkape ani nehovoriac. Do módy prichádzajú niekedy až bizarné veci, pri ktorých sú mnohí pohoršení. Nájdu sa tu však aj také veci, ktoré sú veľmi obľúbené, no väčšine sa absolútne nehodia a vôbec v nich nevyzerajú dobre.

Ženy ich volia možno aj preto, lebo sú pohodlné a je im jednoducho jedno, čo si ostatní myslia. Avšak, nielen mužom, ale aj mnohým ženám sa často tieto veci nepáčia.

Aj my, ženy, si niekedy myslíme, že to bude vyzerať dobre, no nakoniec zisťujeme, že sme si znova kúpili zbytočnú vec. Pri týchto veciach absolútne nechápeme, prečo sa vôbec vyrábajú, lebo vo väčšine prípadov vyzerajú zle. 

Baleríny

Mnoho žien ich miluje, lebo sú pohodlné a istým spôsobom aj elegantné, ale vyzerajú hrozne a ešte horšie sú pre vaše telo. Väčšina mužov vám tiež potvrdí, že sa im na ženách nepáčia.

© Shutterstock

Topánky so slamenými alebo korkovými podpätkami

Niektoré topánky môžu byť naozaj krásne, ale ak majú korkový alebo tou opletenou slamou oblepený podpätok, tak to nikdy nebude pekná topánka. Vyzerá to jednoducho lacno a je jedno, či tie topánky stáli sto eur alebo desať. Nehovoriac o tých topánkach, čo sa tvária ako elegantné tenisky na platforme.

© Shutterstock

Žltý lak na nechty

Po ňom túži viacero žien, predsa len, žltá je super farba, ktorá prináša pozitívnu energiu. Nie však, keď si nalakuješ nechty svojím novým vytúženým žltým lakom. Väčšina z nich vyzerá veľmi pekne vo fľaštičke, ale na nechtoch hrozne. Jedinou záchranou všetkých milovníčok žltého laku na nechty je jeho pastelová verzia.

© Shutterstock

Farebné a čierne rúže na pery

Ešte minulý a predminulý rok poriadne leteli rôzne uletené farby rúžov na pery. Každý jeden muž proti nim protestoval. Ani sa nečudujeme. Vyzerajú totiž naozaj zle a pekne to vyzerá len na fotke.

© Shutterstock

Priesvitné ramienka na podprsenku

Už keď si myslíš, že to zaniklo, tak príde leto, topy bez ramienok a prídeš na to, že táto katastrofa ešte stále existuje. Nikdy neboli priesvitné a už vôbec nikdy nevyzerali dobre. Dávno existujú podprsenky, ktoré nemajú problém udržať sa na tvojom poprsí bez ramienok. A vôbec, ženy by sa nemali hanbiť chodiť bez podprsenky.

© CG Intimates / Flickr (https://www.flickr.com/photos/cgintimates/8552332924)

Nadrozmerné riasy

Či už sú to umelé mihalnice, ktoré si nalepíš, alebo také, ktoré ti urobia v salóne, nezabudni, že menej je niekedy viac. Tu to platí dvojnásobne. Mať mihalnice až po obočie vyzerá, samozrejme, neprirodzene, v niektorých prípadoch až totálne nechutne.

© Shutterstock

Biela očná linka

Môže veľmi dobre vyzerať na nejakom uletenom farebnom mejkape, ale určite nie je na denné nosenie. Rozhodne si ťa s ňou všetci všimnú, no nie preto, že by to vyzeralo dobre.

© Shutterstock

Pudlové nohavice, háremky

Nohavice, ktoré majú nízko rozkrok, vyzerajú ako nadrozmerné plienky. Naozaj sa to hodí len ženám, ktoré si idú „hippie“ štýl, no ani tieto zväčša nemajú na sebe ten štýl nohavíc, že majú nohy obtiahnuté a zvyšok vyzerá, akoby mali na sebe gigantickú plienku. 

Tieto nohavice jednoducho nevyzerajú dobre na akejkoľvek postave. Môžu byť dobré na tancovanie a cvičenie, ale nie na bežné nosenie.

© Shutterstock

Reagujte!
Grr Grr
42
Grr
Fuuj Fuuj
266
Fuuj
Fňuk Fňuk
16
Fňuk
Jeej Jeej
3
Jeej
Uups Uups
12
Uups
Haha Haha
99
Haha
Woow Woow
22
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
20 ľudí, zvierat a vecí, ktoré nemajú žiadne právo byť takéto obrovské


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME