Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Štvrtok 20.6.2024
sk
Valéria
cz
Květa, Květuše
, Kveta

Dospelého človeka sa dá veľmi ľahko odhaliť podľa darčekov, ktoré si želá. Keď sme boli malí, tak sme túžili po hračkách a práve naopak, pyžamá a ponožky sme za žiadnu cenu pod stromčekom nechceli ani vidieť. Ak už si dávno dospelý, no nielen podľa tvojho občianskeho preukazu, ktorý hovorí, že si môžeš kupovať legálne alkohol, tak si určite želáš pod stromček niektoré z týchto vecí: 

Ponožky

Kedysi sme sa z tohto kúska oblečenia nevedeli tešiť, no teraz sa naša radosť rovná Dobbymu, keď dostal ponožku. Hlavne momentálne, keď fičia akékoľvek pestrofarebné ponožky s rôznymi cool vzormi. Kto by si to nechcel nájsť pod stromčekom?

Spodná bielizeň

Niektorí sú doslova nadšení, lebo sa o nákup spodnej bielizne nemusia takto celý rok starať. Počkajú jednoducho do Vianoc a vedia, že nemusia podstupovať stresové situácie, akými je nakupovanie spodnej bielizne. Skoro tak stresujúce ako platenie účtov.

Fahad Waseem, Unsplash

Elektrické spotrebiče

Mixéry a vysávače a všelijaké iné veci, ktoré sa ti hodia do domácnosti. Tvoji rodičia sa do toho už lepšie vyznajú, a preto vieš, že bude ideálne preniesť zodpovednosť za nákup týchto potrebných vecí na nich. Dve muchy jednou ranou!

Oblečenie

Ako malý si neznášal, keď si dostával pod stromček oblečenie. Teraz to vieš oceniť oveľa viac ako kedysi. Dokonca aj z pyžama sa vieš potešiť. Niektorí z nás dôsledkom toho nemajú ani šajn, kde sa také pyžamá kupujú. Alebo minimálne, v ktorej časti obchodu by sme ho mali hľadať.

Peniaze

Už keď tvoji blízki nevedia čo, tak ti nechajú pod stromčekom rovno obálku so šuchotavými papierikmi. A ty si rád, lebo si môžeš kúpiť, čo chceš, a nedostaneš nejakú hovadinu, ktorú odložíš niekam veľmi hlboko do skrine.

NETFLIX GIF - Find & Share on GIPHY

Kozmetika

Vždy, keď si si otvoril medzi darčekmi nejaké krémiky alebo nebodaj dezodorant, tak si namiesto potešenia pretočil očami. Teraz si rád. Aj keď dostaneš každý rok rovnakú voňavku. A pokojne aj ten dezodorant. Aspoň nebudeš na štefánskej smrdieť.

Praktické darčeky

Vo všeobecnosti oceníš všetky praktické darčeky. Či už je to uterák, vankúš s pamäťovou penou alebo nejaké náradie. Už dávno nelipneš na veciach, ktoré pre teba nemali akýkoľvek úžitok okrem toho, že si sa s nimi hral. Momentálne sú tvojimi hračkami práve tieto veci.

Nič

Väčšinu vecí si už kúpiš sám, preto sa karta obrátila a máš radosť z toho, že konečne môžeš dávať darčeky svojim blízkym ty. Preto možno už aj ty hovoríš, že jediné, čo si želáš na Vianoce, je „svätý pokoj,“ podobne ako to možno zvykli hovorievať tvoji rodičia. Taktiež sa tešíš z toho jedla a času, ktorý môžeš v pohodlí domova tráviť so svojimi blízkymi.

Jonathan Borba, Unsplash

Tagy:

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.