Nezmyselné veci, ktoré sa dejú vo filmoch a v seriáloch, no v živote sú nereálne

Kiežby boli naše životy také jednoduché, ako bývajú niekedy na obrazovkách.

Zdroj: youtube, Fox Home Ent

Určite si si už aj ty mnohokrát všimol, že sa v seriáli alebo vo filme udialo niečo, čo nedávalo zmysel. Chápeme, že v životoch seriálových hrdinov sa nemôže na obrazovke zobrazovať všetko, inak by tie seriály trvali príliš dlho. Namiesto dvadsiatich minút by musela mať jedna časť minimálne štyridsať minút a prichádzali by sme o to podstatné.

Aj nám by niekedy vyhovovalo, ak by sme nemuseli riešiť niektoré veci rovnako, ako to robia filmoví a seriáloví hrdinovia. Kašľať na zamykanie dverí, chodenie na toaletu a občas aj na jedenie.

Nezamykajú dvere

Málokrát vidíme vo filme alebo v seriáli, že by ľudia odomykali alebo zamykali dvere. Väčšinou ich len zabuchnú a nestarajú sa. Ty ich pri odchode zamkýnaš na trikrát a stále si si nie istý, či si ich zamkol. Navyše, mnohokrát vidíme, že v seriáloch prichádzajú ľudia cez vchodové dvere, ktoré boli rovnako zabuchnuté, ako keď odchádzali. Teraz ich však záhadne netreba odomykať.

Nevyzúvajú sa

Prvé, čo tvojej návšteve doma ponúkaš, sú papuče. Vo filmoch a v seriáloch sa neobťažujú. Chodia v topánkach snáď nonstop. Idú v topánkach aj do postele, vyložia si ich na stôl, úplne bez problémov.

Shoes GIF by Bazzi - Find & Share on GIPHY

Neupratujú

A aj napriek tomu, že sa nevyzúvajú, tak nemajú žiaden problém s tým, že by v ich domovoch bol neporiadok. Neustále vysedávajú v baroch, kaviarňach a chodia kade-tade, ale ich byt je krásne čistý a uprataný. Asi to teda bude tým, že v ňom trávia veľmi málo času.

Ženy sa nepotrebujú maľovať

Vstanú a už automaticky vyzerajú dokonalo. Kiežby to tak fungovalo aj v reálnom živote, že dámy?

Shutterstock

Záhadne sa dohodnú na stretnutí

Povedia si vždy len zázračnú formulku: „Tak zajtra,‘‘ a všetko je hneď vybavené. Nemajú na seba žiaden kontakt, ale aj tak sa muž zjaví na druhý deň pri dverách domu konkrétnej slečny. Alebo sa telepaticky dohodnú na mieste aj čase stretnutia. To len my to asi zbytočne komplikujeme.

Majú vždy po ruke pero

Sú momenty, keď dá žena mužovi číslo, ideálne na servítke. Nemá pri sebe takmer nič, ale pero zásadne áno. Vždy jednoducho odniekiaľ vyčaruje to pero, ktorým mužovi na servítku napíše falošné číslo.

NordWood Themes, Unsplash

Nechodia do práce

Hlavne v seriáloch typu Priatelia alebo Ako som spoznal vašu matku ich vidíte večne vysedávať v bare či v kaviarni. Núti ťa to zamýšľať sa nad tým, či chodia len dva dni v týždni do práce alebo majú nejaké dlhšie dni ako my ostatní. Druhá vec je, že dosť často pijú. To snáď môžu chodiť opití do práce?!

Šoférujú, aj keď pili

Ďalšia z vecí, ktorú vo filmoch a seriáloch vidíme veľmi často. Sú na párty, dajú si tam niekoľko pív z červeného pohárika, potom si spokojne sadnú za volant, akoby sa nechumelilo, a idú domov. Prípadne si po večeri, na ktorej vypili fľašu vína, pokojne sadnú za volant a nič sa nestane, a ani náhodou ich nezastavia policajti.

House Party GIF - Find & Share on GIPHY

Nepoužívajú zubnú pastu

Ak už sa aj vo filme objaví scéna, kde si niekto umýva zuby, tak zväčša s úplne suchou kefkou. Najlepšie je, keď následne vidíme záber, ako vypľul do umývadla penu. Čo to umývanie zubov zapil tekutým mydlom na ruky?

Úplne jednoducho sa zoznamujú

Okrem toho, že je úplne bežné pýtať si čísla od žien, muži sú skutočne iniciatívni. Realita je však taká, že iniciatívni muži neexistujú ani na zoznamkách. Česť výnimkám. Máloktorej, aj veľmi atraktívnej žene sa deje, že by sa jej len tak prihovoril nejaký muž. 

Eliott Reyna, Unsplash

Čo nezmyselné si si všimol vo filmoch a v seriáloch ty? 🙂

Tento clanok ti prinasa CINEMAX
Tento clanok ti prinasa CINEMAX

Reagujte!
Grr Grr
3
Grr
Fuuj Fuuj
9
Fuuj
Fňuk Fňuk
2
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
33
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Český muž vošiel do obchodu bez rúška. Po upozornení predavačke vynadal a vymočil sa na pečivo

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME