Veci z mužského života, ktoré by si mali ženy vyskúšať, aby ich pochopili

Ani muži to nemajú úplne ľahké.

Zdroj: Jonas Kakaroto, Unsplash

Nedávno sme sumarizovali v našom článku veci, ktoré by si mali muži vyskúšať, aby pochopili ženy. Tentoraz sa karta obrátila a dali sme dokopy veci zo života mužov, ktoré by si mali vyskúšať ženy, aby ich pochopili. Nielen ženy majú vo svojich životoch problémy, muži nie sú žiadnou výnimkou. Ak by bola možnosť, muži by chceli, aby sme si vyskúšali niektoré z týchto vecí:

1. Ranná erekcia

Ženy si spokojne vykračujú z postele, vycikajú sa a idú ďalej. Ak náhodou zaspíme, rýchlo sa dáme dokopy a môžeme ísť tam, kam potrebujeme. Muži si to niekedy nemôžu dovoliť. Ráno musia zápasiť so svojou rannou erekciou, ktorá, ako sami hovoria, nie je niekedy úplne vhodná. Je to jednoducho vec, ktorú nemajú úplne vo svojej moci.

Morning Glory GIF - Find & Share on GIPHY

2. Holenie sa

Mužov holenie nebaví rovnako ako ženy. Ak vytýkaš svojmu frajerovi, prečo má trojdňové strnisko, tak to bude možno práve preto, lebo neznáša holenie. Je to pre nich otravná činnosť, ktorú musia robiť pravidelne, ak chcú mať tváričku ako bábätko.

Potom sú tu ešte tí muži, ktorí zápasia aj v tridsiatke s tým, že im doteraz nenarástli súce fúzy, preto ak by aj chceli niečo zapustiť, vyzerajú ako chlapci, ktorých prišla prvýkrát pozdraviť puberta.

3. Balenie žien

Síce sa už pomaly stierajú hranice medzi tým, ktoré pohlavie by malo byť iniciatívne, no stále sa to tak nejak očakáva od mužov. Oni sú predsa tí lovci. Nie je to však úplne jednoduché osloviť nejakú slečnu bez toho, aby bol muž za debila. Koľko odmietnutí musí muž prekonať, no nevzdávať sa? Medzi tým, aby pôsobil ako zúfalec a tým, aby nebol prehnane sladký, je naozaj tenká hranica.

Oh My God What GIF by The official GIPHY Page for Davis Schulz - Find & Share on GIPHY

4. Kopanec do semenníkov

Nie je to príjemná záležitosť, to je nám ženám jasné. No vraj je to neopísateľná bolesť, ba dokonca niektorí tvrdia, že horšia ako pôrod. Aj napriek tomu, že si pôrod nezažili. Kiežby sme si to mohli vymeniť, aby sme to porovnali.

5. Nakupovanie nohavíc

Priznajme si, toto nemá rado asi ani jedno pohlavie, ak nie si práve super symetrická osoba s veľkosťou XS. Samotné nakupovanie je pre mužov veľká bolesť, no ak majú ešte nakupovať nohavice, tak je to doslova týranie.

Morgan Sessions, Unsplash

6. Leto v mužských nohaviciach

Ženy mužov kritizujú za to, že sa doslova “škrabú na vajciach“ a muži to argumentujú často tým, že my to jednoducho nepochopíme. Lepia sa im vajká na stehná a ak by to nevyzeralo divne, najradšej by aj oni nosili v lete sukne.

7. (Ne)súkromie na toaletách

Dobre vieme, že ženské toalety sú rozdielne od tých mužských. Nie sú v nich pisoáre. Dámy majú zväčša na toaletách dostatočné množstvo súkromia. Muži sa musia potýkať s tým, že vedľa nich niekto čúra, a môžu mať nepríjemný pocit, že sa na ich kamoša tam dole občas niekto cudzí aj pozrie. Nemajú jednoducho toľko súkromia ako my ženy, no o to menej musia na toaletách čakať.

Awkward Moment GIF - Find & Share on GIPHY

Reagujte!
Grr Grr
4
Grr
Fuuj Fuuj
13
Fuuj
Fňuk Fňuk
11
Fňuk
Jeej Jeej
4
Jeej
Uups Uups
2
Uups
Haha Haha
140
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Retro trailer ti ukáže, ako by vyzeral Zaklínač, keby vznikol v 90. rokoch

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME