Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 26.3.2023
sk
Emanuel
cz
Emanuel

Keď sme ako malé deti mali na sebe tričko s obľúbenou rozprávkovou postavičkou, tak sme boli považovaní za totálnych frajerov. Cool deti z nás robili farebné tenisky, tetovačky, kadejaké príčesky a jednoznačne aj pískacie tričká. Sú to veci, ktoré sa nám spájajú s detstvom a niektorí po nich ešte stále túžia, lebo ich nikdy nemali.

Ak by sme si ich však obliekli o pár rokov neskôr, v období puberty, ostatní by nás veľmi rýchlo vysmiali. Karta sa však obrátila a keď si na seba dáme niektorú z týchto vecí, tak sme cool, aj napriek tomu, že by sa to mohlo zdať niekomu infantilné. Na ich nosenie nie je nik pristarý.

Tetovačky

Nachádzali sme ich hlavne v žuvačkách, no teraz si ich môžeme kúpiť aj samostatne. Pred pár rokmi boli veľkým hitom zlaté a strieborné tetovačky, ktorými si slečny zdobili telá hlavne na festivaloch. Neskôr prišli viaceré značky s dočasnými tetovačkami aj pre dospelých a rozhodne sa ich nik neštíti nosiť.

Jeremy McKnight, Unsplash

Farebné tenisky

Ako tínedžeri sme veľmi neradi vytŕčali čímkoľvek z radu, lebo sme museli hneď čeliť výsmechu ostatných. Preto, ak nosila celá škola čierne „číňany“, tak si nemal odvahu dať si na nohy nejaké pestrofarebné tenisky, a radšej si plával s davom. Teraz si dáš tie najfarebnejšie tenisky s úplnou hrdosťou, a ešte si rád, keď s nimi vytŕčaš z davu.

Banter Snaps, Unsplash

Pískacie tričká

V minulosti to bol obrovský boom a nesplnený sen mnohých detí. Keď sa z nás stali dospeláci, spozorovali sme, že vznikla slovenská značka Pískacie, ktorá nám tento detský sen pomohla splniť. S pískacím srdiečkom alebo pizzou na tričku sa ti nik neopováži vysmievať, ba naopak, si znova to „cool“ decko, aj napriek tomu, že už si dávno dospelý.

https://www.instagram.com/p/BvBbpBFA8Zy/

Ponožky s veselými motívmi

S ponožkami to bolo podobne ako s teniskami – čím nenápadnejšie, tým lepšie. Po čase sa vrátili späť aj farebné ponožky a doslova sa predbiehame v tom, kto má na nich lepší motív. Zvieratká, rozprávkové postavičky, farebné vzory či dokonca naše obľúbené jedlo.

Huỳnh Tấn Hậu, Unsplash

Tričká so superhrdinami

Alebo s rôznymi rozprávkovými postavičkami či mačičkami. Totálne infantilné,“ mysleli sme si, keď bola naša puberta v rozkvite. Teraz sme nadšení, keď môžeme hrdo prezentovať obľúbených filmových a seriálových hrdinov na tričkách, mikinách a pokojne aj na posteľných obliečkach.

https://www.instagram.com/p/Bvi1ZgZAS4R/

Mäkučké overaly na doma

Jednorožce, macíky, mačičky a iné bytosti, za ktoré sa pokojne doma prezliekame. Vyzeráme v nich síce ako nadrozmerné deti v dupačkách, no nám to nevadí, pokojne by sme ich nosili aj do obchodu, a aj na párty. Je to frajerina, ktorú ti všetci tvoji kamaráti závidia.

https://www.instagram.com/p/BpT9mOLB45I/

Tento obsah vznikol v spolupráci s Piskacietricka.sk s. r. o.


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje