Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 28.3.2023
sk
Soňa
cz
Soňa
, Sonja, Sonia

Vedci odhalili súvislosť medzi šoférovaním luxusných športiakov a mužským prirodzením

Je dokázaná súvislosť medzi túžbou muža po luxusnom rýchlom aute a veľkosťou jeho pýchy.


Rýchle športové auto a v ňom starší šedivejúci chlapík je známy tróp používaný nielen v reklamách, vtipoch či filmoch. Hypotézu, že si ním kompenzuje iné nedostatky, hlavne malý penísek, poznáme všetci. Je to ekvivalent povery, že černosi ho majú veľký, Aziati skromnejší alebo odhadovania rozmerov podľa veľkosti ruky a nosa. To všetko sú hoaxy. Až na to auto.

Bola zistená súvislosť medzi malým nádobíčkom a túžbou brázdiť ulice v nadupanom športiaku. Muži so záľubou v rýchlych autách si nimi skutočne nahrádzajú menšiu výslužku od sudičky.

Ukáž mi, ktoré auto chceš

Podľa novej predtlačovej štúdie muži hodnotili športové autá ako žiadanejšie, keď verili, že veľkosť ich penisu je menšia ako celosvetový priemer. Prieskumu sa ich zúčastnilo 200 vo veku 18 až 74 rokov. Všetci vyplnili dotazník v domnienke, že ide o test ich schopnosti zapamätať si výroky a fakty pri nakupovaní rôznych produktov.

V každom kole experimentu sa na sedem sekúnd zobrazila určitá informácia, po ktorej nasledoval obrázok produktu, počnúc bežnými až po luxusné. Boli požiadaní, aby klikli na ten, ktorý by chceli. Na záver sa im znova zobrazila pôvodná informácia s otázkou, či je podľa nich pravdivá alebo nie.

Medzi týmito otázkami bolo niekoľko tvrdení o priemernej veľkosti penisu, po ktorých vždy nasledoval obrázok športového auta

vedci, vedecká štúdia, veľkosť prirodzenia, športové auto, muži
Shutterstock

Balamutili ich o priemernej veľkosti ich najlepšieho kamaráta

Vedci následne manipulovali so sebavedomím účastníkov, keď niektorým povedali, že priemerná veľkosť vzpriameného penisu je 18 centimetrov, a iným, že je to 10 centimetrov. Skutočný priemer je niekde medzi. Pointou bolo, že muži, ktorým povedali, že priemerná veľkosť je väčšia, než naozaj je, uverili, že ich penis je menší než celosvetový priemer. Taktiež opačne tí, ktorí mali za priemer 10 cm, boli hrdí, že ho majú nadpriemerný.

vedci, vedecká štúdia, veľkosť prirodzenia, športové auto, muži
Shutterstock

Potom sa ich pýtali, ako veľmi by chceli vlastniť športové auto na obrázku. Tí, ktorí verili, že majú malé penisy, oveľa viac bažili po takomto žihadle. Čím mali vyšší vek, tým bola ich túžba väčšia.

 „Najmä muži nad 30 rokov hodnotili športové autá ako žiaducejšie, keď mali pocit, že majú malý penis.“

Andy a Gréta

Tu sa nedá nespomenúť nedávna reakcia Grety Thunder, v ktorej použila rovnakú urážku v komentári na tweet Andrewa Tatea, v ktorom sa chválil zbierkou luxusných áut. Greta ho schladila jedinou vetou: „Áno, prosím, pouč ma. Pošli mi email na adresu [email protected]


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

Monika Suchá
Píšem prstami, myslím hlučným vnútorným hlasom. Atakujem zaujímavými témami, ktoré musia prilákať najskôr mňa, kým ich vyzradím druhým. Konvenčne do nich badurkujem ironický a sarkastický tone of voice.Vo voľnom čase neznášam decká, obľubujem pondelky, bad days sú nedeľky. Rada si umývam zuby a šparchám sa vatovými tyčinkami v uškách. Také uspokojujúce.
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
PREMIUM
Práve sa deje