Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Nedeľa 4.12.2022
sk
Barbora
, Barbara
cz
Barbora
, Barbara, Bára

Znie to síce ako zo sci-fi filmu, no je to krutá realita! Samozrejme, že sa vám penis nemôže scvrknúť o centimetre, no zmenšenie môže byť viditeľné, najmä pre vás a vašu polovičku, alebo tú pravú (ruku). Je však isté, že sa tomu nedá úplne vyhnúť. Záleží to aj od veku, ktorý žiaľ ovplyvniť nevieme, no čiastočne sa tomuto problému dokážeme vyhnúť a správny muž spraví hocičo, aby sa jeho mužnosť nezmenšovala!

giphy.com (https://giphy.com/gifs/cristiano-ronaldo-muscle-hot-men-13AuTIFpT0Zc7C)

Pri meraní penisu v erekcii sa vám môže váš penis zdať menší, pretože penis môže byť pri každej erekcii iný a tým sa stáva veľmi obtiažnym „predmetom“ na presné meranie, takže nemusíte smútiť, ak vám pravítko ukáže o nejakú tú desatinu menej. Váš penis sa podľa štúdií v Južnej Kalifornii mení!

giphy.com (https://media.giphy.com/media/TvVck7lO4LDJS/giphy.gif)

„Zatiaľ neexistuje žiadna zdravotná pomôcka, ktorá by mohla určiť, či sa váš pohlavný úd scvrkol alebo nie,“ hovorí Dr. Samplaski. No vieme, že tvorba testosterónu je znižovaná fajčením, a priamoúmerne aj s rastúcim vekom. Je známe, že fajčenie poškodzuje krvné cievy, tým pádom je tok krvi do vášho velikána pri erekcii obmedzený a mali by ste zvážiť, či je pre vás dôležitejší nikotín alebo dostatočné uspokojenie vašej polovičky a takisto aj seba samého.

i.amz.mshcdn.com (https://i.amz.mshcdn.com/Ij1dxXaYFdoNS2hrUpox2Tk05Eg=/fit-in/850×850/2014%2F07%2F10%2F3b%2Fwindsock10.777f3.gif)

Ak váš „veľký“ už nezvláda to, čo zvládal predtým a nemáte k tomu nejaké vážne vysvetlenie, tak by ste mali navštíviť doktora. Dôvodov môže byť mnoho, napríklad za tým môže stáť aj ochorenie srdca, no väčšinou to môžete skúsiť napraviť tým, že dostanete váš zadok do posilňovne a začnete sa spolu s tým aj zdravšie stravovať. No hlavne nepanikárte. Doktori odporúčajú cvičiť aspoň trikrát týždenne, cvičením totiž zvýšite hladinu testosterónu v krvi, takže by vaše „stojaky“ mali byť o niečo silnejšie.

giphy.com (https://media.giphy.com/media/110gqI69qjVAkM/giphy.gif)

Obezita môže byť ďalším z dôvodov a „mýtus“, že tuční ho majú malý sa stáva pravdou. Tuk obsahuje enzým, ktorý mení testosterón v estrogén (ženský hormón) a tým sa dostávame tam, kde sme už boli – nedostatok testosterónu je nepriateľ vašej erekcie, na druhej strane vám aspoň narastú cicíky.

Bohužiaľ, aj pri dodržiavaní všetkých tipov a pravidiel spomenutých vyššie sa nemôžete stopercentne vyhnúť „scvrknutiu“ vášho penisu, preto sa treba zmieriť s tým, že vaša erekcia nebude po celý život stále tak isto silná. Pre tých naozaj bezradných tu je napríklad viagra. 🙂

Titulná fotka: ebay.com
Zdroj: sarcasm.co


Tagy:

Ako hodnotíš tento článok?

trippysek
20 ročný študent teórie digitálnych hier, voľný čas trávim s kamarátmi, priateľkou, baví ma fotiť a samozrejme tvoriť kvalitný obsah pre EMEFKA
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
Hľadať
TOP
Trending
Práve sa deje
Mám záujem o spoluprácu

  *dané pole je potrebné
  vyplniť

  Tip na článok

   Formáty: .jpg, .png
   Veľkosť max
   15mb
   V prípade väčšej prílohy pripojte do tela správy link na wetransfer
   *dané pole je potrebné
   vyplniť

   Nahlásiť chybu na stránke

    Formáty: .jpg, .png
    Veľkosť max
    5mb
    *dané pole je potrebné
    vyplniť