Vedel si, že elektromobily Tesla ukrývajú prdiaci režim?

Elon Musk zostáva verný svojej povesti večného dieťaťa.

Zdroj: profimedia

Každý, kto sleduje pôsobenie spoločnosti Tesla a vystupovanie Elona Muska, vie, že od tejto značky môže očakávať všelijaké bizarné prekvapenia. Jedným z nich je aj funkcia emissions testing mode, ktorá sa v kontrolnom paneli ukrýva medzi voľnočasovými aplikáciami. Informoval o nej portál Gizmodo.

Kreslenie, staré Atari hry alebo virtuálny kozub. V spoločnosti týchto aplikácií môžeme nájsť ikonku prdiaceho vankúšika, ktorý nám otvorí režim emissions testing. Funkcia bola pridaná niekedy v roku 2018, no mnohí užívatelia a fanúšikovia o nej dodnes netušia.

Prdiaci režim znie ako niečo totálne primitívne a nepodstatné, no miera detailu, o akú sa Tesla postarala, je o to prekvapujúcejšia.

Emissions testing ponúka množstvo nastavení, vďaka ktorým si na svoje príde každý jeden prdový fajnšmeker. Prdy sa dajú spúšťať manuálne klepnutím na displej, náhodným prehrávaním alebo pri každom vyhodení smerovky.

K dispozícii je sedem rozličných zvukov prdov nesúcich krásne názvy ako Falcon Heavy, I’m so random alebo Boring Fart. Je možné dokonca nakonfigurovať, ktoré sedadlo bude zdrojom prdenia – zvuk sa potom spustí z najbližšieho reproduktora.

Viacerí autičkári, ktorí mali možnosť emissions testing vyskúšať, vravia, že sa museli smiať. Vtipy o prdoch sú hlúpe a detinské, no v hi-tech podaní elektromobilu majú svoje neodolateľné čaro. Zároveň sú ale niečím, čo veľmi rýchlo omrzí a určite nesadne každému:

Zdroj: gizmodo.com.au

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
7
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
13
Haha
Woow Woow
1
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Tvrdia, že komunikujú s mimozemskými civilizáciami. Toto sú najznámejší UFO kontaktéri


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME