Vedel si, že existuje zariadenie, ktoré ťa (kruto) zbaví všetkých tvojich zlozvykov?

Lebo existuje. Teraz to už vieš. A nemáš zač.

Zdroj: Corinne Kutz / Unsplash

Odnaučiť sa svojim zlozvykom je náročné, o čom jasne svedčí fakt, že vôbec nejaké máme. Obhrýzanie nechtov, fajčenie, prokrastinácia či napchávanie sa nezdravým jedlom – to sú všetko činnosti, ktorých by sme sa najradšej zbavili. Nejde to však len tak, lusknutím prsta a vyslovením akejsi magickej formulky. Chce to dávku sebazaprenia a pevnej vôle, no tie nám väčšinou akosi chýbajú.

Darmo ti frajerka vraví, že sa jej z tvojich odzobaných papŕč obracia žalúdok. Darmo každá krabička od cigariet hlása niečo o rakovine, impotencii a podobných strašiakoch, z ktorých jednému prebehnú po chrbte zimomriavky. Darmo ručička na váhe kričí, že už by si mal prestať žrať a gombička na nohaviciach spolu s ňou… ty si jednoducho nedáš povedať.

Našťastie na trhu existuje technologická vychytávka, ktorá by ti s týmito neduhmi mala pomôcť. Pavlok 2 je elektronický náramok uvoľňujúci jemné elektrické stimuly, ktoré majú za úlohu tieto negatívne záležitosti z tvojho života eliminovať. V preklade do ľudskej reči to znamená, že dostaneš elektrošok o sile 350 voltov vždy, keď budeš chcieť niečo nekalé vyparatiť.

Podľa ich oficiálnych stránok sa zariadenie teší obľube a hojne ho využíva už vyše 75-tisíc spokojných zákazníkov. Tí tvrdia, že zmenu pocítili už počas prvých piatich dňoch. Funguje na jednoduchom princípe – zariadenie si nasadíš na ruku ako hodinky, do mobilu nainštaluješ appku a zo širokej ponuky zlozvykov si vyberieš ten, ktorý chceš riešiť prioritne.

Okrem množstva iných funkcií vie Pavlok 2 zistiť napríklad to, či sa tvoja ruka nachádza v blízkosti úst a tváre celkovo. Toto je veľmi nápomocné v prípade, že chceš prestať s obžerstvom a hryzením nechtov, no napríklad aj s nadmerným vytláčaním vyrážok, či dotýkaním sa vlastným vlasov (áno, aj s tým má očividne niekto problém). Pôvodná cena hračky je 299,99 dolárov (cca 270€), momentálne je však zlacnený o stovku.

Tak nepremárni svoju šancu… alebo ďalej žer. Pokojne ďalej žer. Nie je na tom nič zlé. Veď žijeme len raz, tak rob to, čo ťa robí šťastným.

Zdroj: pavlok.com

Reagujte!
Grr Grr
0
Grr
Fuuj Fuuj
1
Fuuj
Fňuk Fňuk
0
Fňuk
Jeej Jeej
0
Jeej
Uups Uups
0
Uups
Haha Haha
1
Haha
Woow Woow
4
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Čo nakupujú postavy zo známych filmov a seriálov? Nadaná umelkyňa vám to prezradí


Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME