Tlačidlo na zatvorenie okna potvrdenia platby
Tvoje predplatné bolo aktivované
Utorok 18.6.2024
sk
Vratislav
cz
Milan, Milana

Vegánka sa podelila o tragický hlavný chod, ktorý jej naservírovali na svadbe

Nepochybne sa zalizovala až za ušami.


Byť vegánom v spoločnosti, ktorá sa stále riadi heslom „jedlo bez mäsa nie je jedlo“, nie je jednoduché. No čím dlhšie sa tak človek stravuje, tým lepšie sa vie prispôsobiť. Vytipuje si reštaurácie, ktoré nemajú problém nenastrúhať na šalát tri tony syru, sem-tam sa uspokoja len s ryžou či hranolčekmi, a keď sa už naozaj nedá inak, proste sa predom najedia doma.

Keď sa však chystajú na obrovské podujatie, kde stoly doslova praskajú pod návalom všakovakých druhov jedál, tak trochu dúfajú, že sa medzi tým kvantom žranice nájde niečo málo aj pre nich. Nuž, nie vždy je to pravda a táto vegánka z Brooklynu, ktorá na Twitteri vystupuje ako @nerdzrope, sa o tom mohla presvedčiť na vlastnej koži.

Keď sa z obschnutej rukoly stane „plnohodnotná“ večera

Väčšina mladomanželov míňa na catering nekresťanské peniaze. Ukrojiť pár drobných na jedno solídne jedlo pre hostí s inými stravovacími preferenciami, alergiami či intoleranciami by teda nemala byť zase taká dráma, tým dupľom, ak vedia, že presne takíto hostia prídu. No ako sa zdá, nie každému to napadne, a potom to dopadne takto.

„Jediné vegánske jedlo na svadbe,“ píše slečna pri príspevku, z ktorého sa stal internetový virál. Na tanieri sa váľa pár smutných lístkov rukoly. Spoločnosť im robí pár kúskov melónu a niečo, čo vyzerá ako balsamico. Vegánka priznala, že tento gurmánsky počin mal byť druhým hlavným jedlom. Prvým bol jeden pečený sladký zemiak, zatiaľ čo predjedlo pozostávalo z dvoch plátkov paradajky. Človek nevie, či sa smiať alebo plakať.

„Vedela som, že sa to stane. Vždy sa to stane,“ hovorí a komentárová sekcia pod príspevkom jej slová len potvrdzuje. Ostatní vegáni sa podelili o katastrofy, ktoré na podobných akciách naložili na tanier im a treba skonštatovať, že mnohé z nich sú nemenej tragické. Toto je zopár z nich:


Tagy:

Michaela Molnárová
Som také ukecané malé pivo, ktoré miluje zvieratká a za trojuholník vegánskej pizze by ťa pokojne aj prešlo traktorom. Neriskuj. Na EMEFKA tvorím už nejaký ten piatok, preto v mojom portfóliu nájdeš naozaj všeličo. Mojou špecialitkou sú vzťahové záležitosti, mužsko-ženské peripetie a ľudské príbehy, ale pred nejakým tým internetovým virálom tiež nebudem utekať
Najčítanejšie
Podobné

Vitaj na stránke EMEFKA

Posúvaj prostom doľava alebo doprava a objav viac

Práve sa deje

Klikni a uvidíš aké máme novinky

Domov
TOP
Trending
PREMIUM
Emefka Daily logo
Nový spravodajský web
Práve sa deje

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM. Skopíruj špeciálny odkaz a zdieľaj obsah so svojimi kamošmi.

Kopírovať odkaz

Odkaz bol skopírovaný

Odomknúť článok

kamošovi

Táto funkcia je dostupná iba členom Emefka PREMIUM, prihlás sa do svojho konta. Ak členom nie si, využi túto možnosť a zakúp si predplatné.

Zakúpiť Zakúpiť

Blahoželáme, máš prémiových kamošov!

Tento obsah je štandardne platený, no tvoj kamoš je členom Emefka PREMIUM a obsah ti odomkol. Stačí zadať tvoju emailovú adresu.