Vegáni sa podelili o smutné dezerty, ktoré im pripravili bezradné reštaurácie

Nevieš, či sa smiať alebo plakať.

Zdroj: Twitter @yazisAlright / @loganrylieadams

Ešte stále sa medzi ľuďmi nájdu takí, ktorí sú presvedčení, že vegáni jedia iba šalát a tofu a ich jedálniček je veľmi chudobný. Podobnú predstavu zrejme mali aj niektoré z týchto reštaurácií, keď pripravovali svojim hosťom, vegánom, dezerty. Vegáni to majú niekedy naozaj ťažké a dôkazom sú aj niektoré z týchto obrázkov.

Všetko to začalo príspevkom o narodeninovom dezerte

18-ročná Yazmin sa išla najesť so svojimi blízkymi pri príležitosti jej narodenín. V niektorých reštauráciách býva zvykom, že človek, ktorý oslavuje narodeniny, dostane dezert grátis. Ak je však zákazník vegán, môže to personál reštaurácie dostať do úzkych.

Podobne to bolo aj v Yazmininom prípade. Reštaurácia jej totiž pripravila naozaj originálny dezert. Koliesko z banánu, v ktorom bola zapichnutá sviečka, a čokoládou napísaný nápis: „Happy Birthday!“

Yazminin príspevok si zanedlho získal hneď niekoľko reakcií ľudí, vegánov, ktorí sa podelili o podobné zážitky. Ľudia sa rozhorčovali tiež nad tým, že mohli naservírovať aspoň celý banán a Yazmin sa pýtali, či sa rozdelila o svoj skvelý dezert s ostatnými.

Akoby to však nestačilo, v druhej reštaurácii dostala ešte lepšie blahoželanie – iba čokoládový nápis so sviečkou. Krátko nato jej však poslala prvá spomenutá reštaurácia ako ospravedlnenie škatuľu s vegánskymi koláčikmi.

Dezerty, pri ktorých nevieš, či sa smiať alebo plakať

Pod príspevkom s týmto originálnym dezertom sa ozvali viacerí ľudia, ktorí zdieľali podobné skúsenosti. Niekomu napríklad dali ako dezert pohár plný ľadu s čerešňou na vrchu. Našli sa však aj nevegáni, ktorým bol naservírovaný podobný dezert.

V takýchto prípadoch je určite lepšie než komický dezert vymyslieť pre zákazníkov nejakú zľavu. Originálne nápady niektorých reštaurácií si môžeš pozrieť nižšie.

Reagujte!
Grr Grr
1
Grr
Fuuj Fuuj
8
Fuuj
Fňuk Fňuk
16
Fňuk
Jeej Jeej
2
Jeej
Uups Uups
4
Uups
Haha Haha
91
Haha
Woow Woow
3
Woow

Komentuj post a napíš, čo si o tom myslíš!

⬇️

Pridaj komentár

Pre odoslanie komentáru sa musíte prihlásiť. Ak ešte nemáte účet zaregistrujte sa.

Mrkni aj tento článok:
Ilustrátor poukazuje pútavou tvorbou na spoločenské a enviromentálne problémy (2. časť)

Prihlásiť sa

Nemáte účet?
Zaregistrovať sa

reset password

Späť na
Prihlásiť sa

Zaregistrovať sa

Prosím registrujte sa na emefka.sk

Späť na
Prihlásenie
Choose A Format
Personality quiz
Trivia quiz
Dotazník
Príbeh
Zoznam
Meme
Video
Audio
Image

SLEDUJ EMEFKA

NA SOCIÁLNYCH SIEŤACH

SLEDUJ NA INSTAGRAME